Sürprizbozan Witcher 3 yan görevler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, merhaba.
Witcher 3 oynuyorum ve sisler adası görevine kadar geldim. Bana yan görevlerin gideceğini söyledi ve ben de geri dönüp görevleri yapmaya başladım. Hala içimde hiçbir görev yapmamışım gibi geliyor. Örnek: Letho. Letho'yu bulma diye bir görev varmış ve ben Witcher 3'de Letho'yu öldürmedim, buna rağmen o görevle hiç karşılaşmadım. Eğer bilgisi olan varsa Witcher 3'deki tüm yan görev sayılarını ve noktalarını bana ulaştırabilecek var mı? Ek olarak 23 seviyeye geldim ve bu seviyelerde bir kılıcın ve zırhın ortalama güç değeri ne kadar olmalı, bunu merak ediyorum. Potansiyelimin altında mı oynuyorum, öğrenmem gerek.

Şu an da kılıçlarım şunlar:
  • Deithwen - 283 hasar (gümüş kılıç)
  • Kırıntılar'dan kılıç - 179-219 hasar (çelik kılıç)
  • Zırhlarım:
  • Cadı avcısı zırhım var fakat seviyem yetmiyor.
  • Salmiali brigantini - 118 zırh.
  • Liriyalı sertleştirilmiş deri pantolonu - 43 zırh.
  • Dağ halkı çizmeleri - 42 zırh.
  • Suikastçı Zırh Eldivenleri - 49 Zırh
Sizce yeterli seviye mi yoksa potansiyelin altı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1624363591030.png

Sisler Adası'na gitmeden bu görevleri yapmazsanız iptal oluyorlar.

Letho normalde Witcher 3'te yok, Witcher 2'de öldürmeyip W2 kaydıyla oyuna başlarsanız ve Morvran Voorhis'e Letho'yu öldürmediğinizi söylerseniz Letho'nun görevini yapabiliyorsunuz, aksi takdirde oyunda Letho bulunmuyor yani.

Eki Görüntüle 1078342

Letho normalde Witcher 3'te yok, Witcher 2'de öldürmeyip W2 kaydıyla oyuna başlarsanız ve Morvran Voorhis'e Letho'yu öldürmediğinizi söylerseniz Letho'nun görevini yapabiliyorsunuz, aksi takdirde oyunda Letho bulunmuyor yani.
Withcer 1 kaydı ile Withcer 2'ye, Witcher 2 kaydıyla Witcher 3'e geçmenin tek yararı bu bunun gibi küçük görevler mi?

Zırhlarınız eh işte. Sağlam ekipman için okul teçhizatı kasın. Önerim ayı okulu. İlk hali 20 seviye istiyor, en son hali 34 seviye istiyor. Kılıçları da gayet güçlü.

Eki Görüntüle 1078342

İnanılmaz. Sadece Letho ve the fall of the house of reardon görevini yapmamışım. Bu arada ben Witcher 2 oynadım ve sonunda Letho'yu öldürmedim. Bu oyunda ise öldürmediğimi söylemiştim. Bu2 görevi nerede bulacağım?
Zırhlarınız eh işte. Sağlam ekipman için okul teçhizatı kasın. Önerim ayı okulu. İlk hali 20 seviye istiyor, en son hali 34 seviye istiyor. Kılıçları da gayet güçlü.
2.oyunda da bu hataya düştüm. Oyuna o kadar dalmışım ki teçhizat umrumda olmamış :) Şuanda hazine avları bölgem de kedi okulu var. Onu halledip devam edeceğim.
Arkadaşlar bir de bir şey daha soracağım. Siz oyunda bomba ve iksirleri çok kullanıyor musunuz? Ben oyunu zor modda oynamama rağmen kırlangıç, beyaz bal ve yıldırım iksirleri dışında iksir kullandığım pek olmadı. (istisnalar haricinde) yağlar konusunda ise kılıcımda 1 adet yağ var.

İnanılmaz. Sadece Letho ve the fall of the house of reardon görevini yapmamışım. Bu arada ben Witcher 2 oynadım ve sonunda Letho'yu öldürmedim. Bu oyunda ise öldürmediğimi söylemiştim. Bu2 görevi nerede bulacağım?

2.oyunda da bu hataya düştüm. Oyuna o kadar dalmışım ki teçhizat umrumda olmamış :) Şuanda hazine avları bölgem de kedi okulu var. Onu halledip devam edeceğim.
Arkadaşlar bir de bir şey daha soracağım. Siz oyunda bomba ve iksirleri çok kullanıyor musunuz? Ben oyunu zor modda oynamama rağmen kırlangıç, beyaz bal ve yıldırım iksirleri dışında iksir kullandığım pek olmadı. (istisnalar haricinde) yağlar konusunda ise kılıcımda 1 adet yağ var.
Ben iksir hiç kullanmıyorum. Bombaları da canavar yuvaları için kullanıyorum. İşaretleri geliştirince terminatör gibi oluyoruz zaten. :D

Ben iksir hiç kullanmıyorum. Bombaları da canavar yuvaları için kullanıyorum. İşaretleri geliştirince Terminator gibi oluyoruz zaten. :D

Bence de :) ben genellikle axii aşığıyım diyebilirim. Axii'yi al derdini çöz.

Arkadaşlar an itibarıyla letho ile buluştum. Böylelikle sisler adası için yapılmamış görevim kalmadı. Teşekkürler.

Listede olmayan Gwent kart görevi de var, Gwent'e ilgiliyseniz onları da bitirin derim gitmeden.
Elimde Gwent görevleri var fakat maalesef Gwent'e ilgim yok.
Şimdi kedi okulunu kasacağım. Bu okullar da en iyi ekipman Ayı mı yoksa Kurt mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı