Sponsor olması istediğimiz firmalara nasıl bir mail atmalıyız?

Papyonabla

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sponsor bulmak için firmalara mail yolu ile ulaşmam söylendi. Peki bu maili yazarken nelere dikkat etmeliyim. Bu konuda yardımınız olursa çok sevinirim. Sponsordan beklentim bilgisayar ve yayın ekipmanı. Teşekkür ederim.

YouTube üzerinde 50k takipçilere erişen inceleme kanallarıyla Rampage gibi firmalar zaten iletişime geçiyor. 50k takipçiye ulaştığınızda direkt olarak firmanın iletişim mailinede ulaşabilirsiniz.

Her mail atana sponsor olmuyorlar, herhangi bir takipçin yoksa kendini yorma.
O konuda haklısın . Ama bu işin belki belli başlı prosedürü ve püf noktaları vardır diye sordum.
Twichtv deyim. Partnerim.
Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok sanırım. Kelin merhemi olsa misaline döndü olay :)

Son düzenleme:
Kendini satabilmen önemli. Alacağın ürünlerin en iyi şekilde tanıtımını yapabileceğini ve firmaya para kazandırabileceğini hissettirmen önemli. Sanki tecrübeliymişsin gibi, soğukkanlı, kendinden emin ve ne istediğini bilen bir mail atabilirsin.

Önemli olan takipçi sayın. 100K altındaysa çok zor sponsor alman.

Kendini satabilmen önemli. Alacağın ürünlerin en iyi şekilde tanıtımını yapabileceğini ve firmaya para kazandırabileceğini hissettirmen önemli. Sanki tecrübeliymişsin gibi, soğukkanlı, kendinden emin ve ne istediğini bilen bir mail atabilirsin.

Önemli olan takipçi sayın. 100K altındaysa çok zor sponsor alman.
Bana bunlarla gelin işte. Gayet mantıklı. Teşekkür ederim. Takipçi sayım yetersiz. Ama yinede boş boş durmak yerine evrene mesaj işletmeye devam edeceğim. Biliyorum en iyi sistemi bir gün kuracağım. Gerçekten inanıyorum.

Ben 2017'de Logitech'ten indirim kodu istemiştim vermediler ama en azından anlayışlı bir şekilde dönüş yapmışlardı. İndirim kodu isteyerek mail atabilirsiniz firmalara ürün vermeseler bile en azından indirim kodu falan verirler belki.

Ben 2017'de Logitech'ten indirim kodu istemiştim vermediler ama en azından anlayışlı bir şekilde dönüş yapmışlardı. İndirim kodu isteyerek mail atabilirsiniz firmalara ürün vermeseler bile en azından indirim kodu falan verirler belki.
Teşekkür ederim. Buda bir başlangıç olabilir tabiki.

Bu konu özelinde demiyorum, genel olarak mail atarken mail atma üslubuna göre mailini yaz. Whatsapp'dan mesaj yazıyormuş gibi mail atma. Google'a mail nasıl yazılır, örnek mail diye yazıp bak.

Geri
Yukarı