Spor için 1000TL civarı kulak üstü kulaklık önerisi

Emovic

Hectopat
Bluetooth, sporda kullanacağım. Sesi dışarı vermeyen kaliteli sesi olan 1000 TL üstü veya altı o civarlarda kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleme:
Soundcore Liberty 2 Pro. 2,5 yıldır kullanıyorum gerçekten çok kaliteli, telefon da uygulamasından ayar da yapabiliyorsun. (Ödül almış ses sanatçılarının ses ayarları vs.)

Edit: Kulaklık iki bin TL'miş. İkinci el almanızı tavsiye ederim.

Bluetooth, sporda kullanacağım. Sesi dışarı vermeyen kaliteli sesi olan 1000 TL üstü veya altı o civarlarda kulaklık önerir misiniz?

Kanka 1 senedir kullanıyorum kulaklıkta herhangi bir problem olmadı daha. Ses seviyesi yeterli bana göre. Başka kulaklıklarda var mı bilmiyorum ama bass tuşu var basıp o modu açınca hem bass artıyor hem de ses bir tık artıyor nasıl kullanmak istersen kesinlikle öneriyorum Philips TAH4205 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu fiyat bandındaki JBL kulaklıkların ses kalitesi ve ses yüksekliği güzel oluyor fakat kafada taşınan bir hoparlörden farkı yok 510BT kullanıyorum sesi %70 75 seviyesine geldikten sonra yanımdakilerle beraber dinliyoruz müziği.
Evet benim önerdiğim kulaklıkta da böyle birazcık ama bu fiyat bandında daha iyilerini bulmak zor

Evet benim önerdiğim kulaklıkta da böyle birazcık ama bu fiyat bandında daha iyilerini bulmak zor.

Maalesef genel olarak bu segmentteki kafa üstü kulaklıklar böyle fakat ses seviyelerini de unutmamak lazım yüksek sesleri dışarı vermeleri olağan sonuçta üst segment bir ürün almıyoruz ses kalitesi tatmin ediyorsa gerisi çok da önemli değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı