Spor için 2 bin TL akıllı saat önerisi

Turok_28

Hectopat
Bütçem maksimum 2K, akıllı saat almak istiyorum bileğim 16 cm bayağı ince buna göre önerirseniz sevinirim.
Street workout, fitness sporlarını yapıyorum antrenman sürelerim 1.5 - 2 saat sürüyor. Benim için sağlık verileri gibi şeyler önemli sesli konuşma gibi özellikler olmasa da olur. Amacım spor yaparken kullanacağım gün içinde kolumu rahatsız etmeyecek zarif havalı duran bir akıllı saat almak.
Telefonum Android ama telefonla pek kullanmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem maksimum 2K, akıllı saat almak istiyorum bileğim 16 cm bayağı ince buna göre önerirseniz sevinirim.
Street workout, fitness sporlarını yapıyorum antrenman sürelerim 1.5 - 2 saat sürüyor. Benim için sağlık verileri gibi şeyler önemli sesli konuşma gibi özellikler olmasa da olur. Amacım spor yaparken kullanacağım gün içinde kolumu rahatsız etmeyecek zarif havalı duran bir akıllı saat almak.
Telefonum Android ama telefonla pek kullanmayacağım.

Mi Band 4 alıp geçin. 3 de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş takmıyorum demiş.
Dostum kendim 5 kullanıyorum, yanlış ölçüyor diyorum sana. Ablamda da var onda da aynı, zaten inceleyen çoğu kanal dedi bunu böyle düşük bütçeli akıllı saatlerden çok iyi sensörler beklemeyin diye, arkadaş spor için bilgiler önemli demiş, bende diyorum ki yanlış ölçüyor. Gece yatarken 1000 küsür adım eklemiş geçen.

Geri
Yukarı