Spor için eşofman önerisi

batuhanyy

Decapat
Ekipmanlarin illa orijinal olması şart midir cakma kurtarmaz mi? Bir de hangi eşofman ile tişörtü, ayakkabiyi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareket kabiliyetini kısıtlamayacak t-shirt ve ya sweatshirt, aynı şekilde hareket kabiliyetini kısıtlamayacak şort ve ya uzun eşofman giymen yeterlidir. Ayakkabıya gelecek olursak da altı üstü bir spor ayakkabı işte. Bu arada orijinal falan olmasına neden takıldın onu anlamadım? 20 liralık bir t-shirt, 25 liralık bir şort ve 150 liralık ortalama bir spor ayakkabı ve saydığım fiyatlardaki sporda giyilebilecek birçok muadili ürün sana fazlasıyla yetecektir. Yani hayır orijinal olmasına gerek yok.

LCW sitesinden aldım T-shirt spor için polyester tarzında tanesi 10-15 TL gayet güzel sporda kullanıyorum kullanışlı. Ayakkabı içinde decathlon sitesinden bakabilirsin ucuza var yorumlarını okuyup beğendiğini alabilirsin. Eşofman ise pazardan yada oradan buradan bütçene göre herhangi bir tane alabilirsin çok kasmaya gerek yok marka olmasa da olur yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı