Spor İçin Kulaklık Önerisi

Blumber

Hectopat
Daha fazla  
Sporda kullanmak için aşağıdakilerden birini almak istiyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Birkaç gündür incelemelere bakıyorum ama konu ses olunca emin olunmuyor. Audiofile değilim ama yüksek mebla harcayınca ses de kaliteli olsun istiyorum. Aşağıdakiler düşündüklerim ama başka önerileriniz varsa tabiiki de söyleyebilirsiniz

1)Beats Powerbeats 3:
12 saatlik bataryası ve hızlı şarj özelliği dikkatimi çekiyor ve Apple W1 çipi ile IOS cihazlara bağlamak aşırı kolay. Kulak kancası sayesinde kulaktan düşmüyor. Aynı zamanda Beats markasının şişirilmiş bir balon olduğunu düşünüyorum ve ses kalitesi bu fiyat için kötüdür diye düşünüyorum.

2) Jaybird X3:
Jaybird yurtdışında çok sevilen bir marka ve ses profilini uygulaması üzerinden değiştirip kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Fakat düzgün bir sitede satışını bulamadım. 8 saatlik bir pil ömrü var.

3) Sennheiser OCX i 868:
Aralarındaki tek kablolu kulaklık. Game One'da Sennheiser'ın kalitesini bildiğimden bunu da eklemek istedim.

4) Bose soundsport:
Kulakta fazla büyük ve kaba duruyor deniyor. Bose markası hakkında çok bilgim olmasa da listeye ekledim belki de aralarında en iyisi olan budur diye.

images (3).jpg images (2).jpg images (1).jpg unnamed.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı