Spor salonu aletleri ne işe yarıyor?

Hocam öyle şey mi olur? Para veriyorsunuz siz oraya, hizmet almak en doğal hakkınız. Yoğun oluyorlar ne demek. Size program yazmalı ve hareketlerinizi takip etmeliler. Biz burada aleti görmeden neyi nasıl tarif edelim size.

Burada tek tek benchpress aleti için bir sürü fonksiyonu yazıp üzerine sizi sakatlanmaya mı davet edelim? :)

İyiliğiniz için işi ustasından öğrenin. 🤌🏼

Arkadaşlar çok yardımcı oluyor. Anlamadım ki! Kötü insanlarda değiller. Çok iyiler ama 3 gündür programı gösterecekler. Bugün söz verdi ama bakalım. Bugün program netleştirilmezse ben bir şey yapmıyorum diyeceğim.

Arkadaşlar çok yardımcı oluyor. Anlamadım ki! Kötü insanlar da değiller. Çok iyiler ama 3 gündür programı gösterecekler. Bugün söz verdi ama bakalım.
Göstermeliler hocam zaten. Yoksa siz bilgi sahibi olmayan biri olarak yanlış bir harekette eklemlerinizi zedelersiniz. Bu öyle önemsenmeyecek bir konu değildir. Bilginiz olsun.

Göstermeliler hocam zaten. Yoksa siz bilgi sahibi olmayan biri olarak yanlış bir harekette eklemlerinizi zedelersiniz. Bu öyle önemsenmeyecek bir konu değildir. Bilginiz olsun.

Yok o kadarda serbest bırakmıyorlar. Mutlaka nasıl yapıldığını gösteriyorlar ama o hareket bitince boşta bekliyorum.

Serdar aktolga ın antrenmanlar falan var onları izleyip nasıl yaptığına bakabilirsin ya da başka YouTuber'lardan.
Yok sıkıntılı bir durum olduğunu düşünüyorum çünkü yapılan hareket vucudu şekillendiriyor. Yanlış şekillenmesi bir sakatlıktır zaten.

Hareketi yanlış yaparsan vücut yanlış şekillenmez amelelik yapmış olursun ve sakatlanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı