Spor salonu için ayakkabı tavsiyesi

• Konuyu başlatan T21
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 10B
FLO'nun mağazasına gidersen çok uygun fiyatı tabanı kaymayan spor ayakkabılar bulabilirsin. İnternette olmayan birçok model oluyor mağazada. Ben sana önerdiğim şekilde yaptım ve memnun kaldım.

Training ayakkabısı olarak geçiyor dediğin ayakkabılar Nike'da yazıyor mesela training ayakkabısı olunca dil kısmında.

FLO'nun mağazasına gidersen çok uygun fiyatı tabanı kaymayan spor ayakkabılar bulabilirsin. İnternette olmayan birçok model oluyor mağazada. Ben sana önerdiğim şekilde yaptım ve memnun kaldım.
Küçük bir ilde yaşıyorum, maalesef ünlenmiş satıcıların mağazaları yok. :)
@BayGörkem Rebook iş görür gibi.
Peki şu ürünler iş görür mü?

Küçük bir ilde yaşıyorum, maalesef ünlenmiş satıcıların mağazaları yok. :)
@BayGörkem rebook iş görür gibi.
Peki şu ürünler iş görür mü?

Kadem ayakkabı ve tekem ayakkabıdan 3 adet spor ayakkabı almıştım 3'üde çakma çıktı orijinal ile alakası olmayan ürünler bana ayakkabıları saçma sapan bir kutu ile gönderdiler, ayakkabıların hiçbirisinin faturası yok ve leş gibi plastik kokuyor benim önerim Amazon'dan alın.

Decathlon'un ayakkabılarını öneririm, ben de hala duruyor ve çok memnundum, çok rahat ve hafif bir ayakkabı. Marka diye önde gelen markalara bir dünya para vermenize gerek yok, fiyatlarını bilmiyorum ama yarı fiyatına bile alabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı