Spor Salonu İçin Eldiven Önerisi

Temha

Kilopat
Daha fazla  
Spor için eldiven arıyorum uzun süre kullanımda soyulmayan eli rahatsız etmeyen ve aletleri kavramamda sıkıntı olmayacak eldiven bütçem maksimum:100TL (ama 100'ü bulmasa iyi olur 🙂).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanmanı tavsiye etmem. Bırak avuç için sertleşsin işte daha ne istiyorsun? Ha eğer güç antrenmanı yapıyorsan ve destek amaçlı alacaksan ona bir şey diyemem.

Bir çok eldiven denedim. 160-170 kg deadlift yaparken hepsi parçalandi. Tek parçalanmayan gripad diye bir eldivendi. 3 parmagimi geçiriyorum sadece avuc icimi koruyor. Internette stoklarda bulamadim. 2-3 yıl önce almıştım hala kullaniyorum.

4 Aydır kullanıyorum herhangi bir yırtılma vs. gibi bir durumu yok hala sapasağlam.

Koku yaptığı yazıyor.

Bir çok eldiven denedim. 160-170 kg deadlift yaparken hepsi parçalandi. Tek parçalanmayan gripad diye bir eldivendi. 3 parmagimi geçiriyorum sadece avuc icimi koruyor. Internette stoklarda bulamadim. 2-3 yıl önce almıştım hala kullaniyorum.

Teşekkürler sanırım eli kavramıyor ?

İşini rahatlıkla görecektir.

Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı