Spor Sonrası Nefes Darlığı

Furkan Yalçın

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 8 aylık bir fitness geçmişim var. 3-4 Ay kadar ara vermiştim ve geçen hafta tekrar başladım. Pazartesi akşamı antrenmandan çıktıktan birkaç saat sonra, birden bire nefes darlığı başladı ve hala devam ediyor. Sürekli olarak derinden nefes alma ihtiyacı duyuyorum. Yaklaşık 2 yıldır sigara içiyorum.

Sebebi nedir, yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 8 aylık bir fitness geçmişim var. 3-4 Ay kadar ara vermiştim ve geçen hafta tekrar başladım. Pazartesi akşamı antrenmandan çıktıktan birkaç saat sonra, birden bire nefes darlığı başladı ve hala devam ediyor. Sürekli olarak derinden nefes alma ihtiyacı duyuyorum. Yaklaşık 2 yıldır sigara içiyorum.

Sebebi nedir, yardımcı olur musunuz ?
Kaç kilosunuz yağ oranınız ne?

Yaptığınız programı bilmemekle beraber sigarayla alakalı olabilirde olmayada bilir. Bir antrenör olarak programınızı bilen kişilere danışın. Antrenman şiddet ve türüne onlar karar versinler.

Askerde burundan ameliyat olup gelmiştim. 8 yıldır da sigara içerim 🙂 Ameliyat sonrası doktor sigaraya 1 ay ara dedi ertesi gün başladım ne yazık ki ama ameliyat sonrası tamponları çıkardığın da doktor, ben öyle nefes uzun süre almıyordum hissi san ki boşa alıp veriyorus hissiyatına kapıldım. Sonuç askerden geleli 2 yıl oldu, sigaraya devam. Burunlar yine tıkandı eskisi gibi. Q_Q

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı