Spor Yaparken Hangi Tür Kulaklıkları Tercih Ediyorsunuz?

Sporda Hangi Tür Kulaklığı Kullanıyorsunuz/ Tercih Ediyorsunuz?

• Kablolu

• Kablosuz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Açıkçası spor için kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum. Kabloluda rahat olamıyorum. Aklımda Xiaomi redmi airdots vardı fakat hem iyi hem kötü yorumlar duydum kararsız kaldım. Şimdi ise aklımda Galaxy Buds var . Onun için de Black Friday bekliyorum.

Açıkçası spor için kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum. Kabloluda rahat olamıyorum. Aklımda Xiaomi redmi airdots vardı fakat hem iyi hem kötü yorumlar duydum kararsız kaldım. Şimdi ise aklımda Galaxy Buds var . Onun için de Black Friday bekliyorum.
Bana sanki düşüp kaybolacak gibi bir his veriyor. :) Şahsen bisiklet sürerken kullanmayı düşünüyorum, bundan alsam ve sürerken düşse, bir daha bulamayabilirim. :)

Ağırlıklı olarak kablosuz kulaklık önerilmiş gözüküyor. :) Kablosuz olarak bu kulaklık nasıldır sizce?Anker Soundcore Spirit X Bluetooth 5.0 Spor Kulaklık - IPX7 Fiyatı
Kablosuz kulaklıklar hakkında birkaç şey soracağım:
1. Kullanmadığımız zamanda şarjı gidiyor mu?

2. Bluetooth sıkıntı çıkartıyor mu, kopmalar, ara ara kesik kesik ses gelmeler vs

3. Batarya stabiliteleri ortalama ne kadar yıl dayanıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı