Spora giderken alay konusu olunur mu?

locaste

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 15 yaşındayım boyuma göre biraz zayıfım spora gitmeyi düşünüyorum orada alay konusu olur muyum acaba onu merak ediyorum kilomdan dolayı alay konusu olmak istemiyorum sporu yaparken aynı zamanda kilo almayı planlıyorum.

Dostum ister zayıf ister şişman, ister cılız ister çok kaslı ol. İnsanlar seni her zaman yargılar, önemli olan kendinle barışıp onları umursamamak. Yani boşver insanlar konuşur sen istediğini istediğin gibi yap.

IQsu ayakkabı numarasıyla yarışan insanlarla dolu bir yere gitmiyorsan bir şey olmaz. Kulaklığını takarsan hiçbirini duymazsın. Git geliştir kendini.

Kardeşim böyle şeyler asla hevesini kırmasın. Oraya giden pek çok insan bu işin başında aynı senin durumundaydı. Birkaç insan müsveddesi her yerde bulunabilir onlara yaklaşmazsın olur biter. Kendim de zamanında salona gitmiştim, neredeyse herkes iyi ve yardımseverdi. Zaman içerisinde kilonu alırsın, hacimlenirsin. Sadece istikrarlı ol. Spor işi sabır ve süreklilik gerektirir.

Bir şey olmaz. Kimse oraya anadan doğma kaslı bir şekilde gitmiyor zaten. Herkes kassız zayıf veya şişman bir şekilde başlıyor.

Merhaba ben 15 yaşındayım boyuma göre biraz zayıfım spora gitmeyi düşünüyorum orada alay konusu olur muyum acaba onu merak ediyorum kilomdan dolayı alay konusu olmak istemiyorum sporu yaparken aynı zamanda kilo almayı planlıyorum.

Tabii ki de olur herkes seni parmakla gösterip zarganaya bak der (!), şaka bir yana hocam kimse uğraşmaz sizle aksine yardımcı olurlar, spor salonu abileri harbi kral adamlar, siz oraya zaten kendinizi değiştirmeye gidiyorsunuz bundan dolayı kimsenin size bir şey deme hakkı yok.

Teşekkürler arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iyi günler

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı