Sporcu besinleri zararlı mı?

Çok teşekkür ederim dostum 3 sene olacak alalı sehpa ve seti tamamlamak yavaş yavaş oluyor bu işler o zamanlar daha uygundu tabı fiyatları malum inşallah isteyen herkesin olur hocam.
Cidden imrendim hocam maşallah. Büyük emek sarf etmişsiniz tebrik etmek gerek. İnşallah darısı hayal edip böyle bir şeyi alamayanların başına.

Cidden imrendim hocam maşallah. Büyük emek sarf etmişsiniz tebrik etmek gerek. İnşallah darısı hayal edip böyle bir şeyi alamayanların başına.

İnşallah hocam tekrar tekrar teşekkür ederim tabii sabır ve devamlılık en önemlisi siz daha iyi bilirsiniz bu sporu :) Hayırlı günler dilerim

Sporcu besinleri zararlı mı?
  • Kas arttırma tozu.
  • Protein tozu.
  • Supplementler
Bunlar ve bunun türevleri gibi besinler ya da tozlar zararlı mı kimler kullanır?
Zararlı değil ama bilinçli kullanarak. Örneğin kas arttırma tozu diye bir supplement olmadığını bilerek başlayabilirsin.
Eki Görüntüle 1324056
Arkadaşlar ben karar verdim, Normal direkt meyve/sebzeden almak daha mantıklı geliyor.
Büyük ihtimal yeni başladın. Bu tür yardımcı besinlerden önce normal yemek yeme disiplini oluşturun.

Üç şey yazmıssın, üçü de birbirini tutmuyor. 😂
BCAA, kreatin, protein tozu ve kafein gibi takviye gıdalar kullanabilirsin ancak hormon iğnelerini de işin içine katarsan naneyi yersin.

Besinleri, yemeklerden alabilecek durumun varsa takviye gıdalara bulaşmaman iyi olur.

Kim sana kas arttırma tozu dediyse, iyi keklemiş seni. Supplement dediğimiz şey ise sporcu besinlerinin temel adıdır.

Yeni başladım ve söylentiler zaten benim kafamdada doğal olarak almak var.
Önce bir spora başlayın doğal beslenip doğal vücut yapın zamanla farkı göreceksiniz yıllarca yaptım hiçbir şey kullanmadım makarna pilav tavuk bütçeme göre tükettim yulaf ezmesi vb 2 senedir de evde çalışıyorum aynı şekilde buyurun.
Turkish white hulk :)

Geri
Yukarı