Sporda giyilecek tişört önerisi

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam sporda giyilecek tişört önerilerinizi yapar mısınız? Araştırdım ama düzgün bir şey bulamadım. Dri-Fit deniyor herhalde giyince dar oluyor ama sündürünce uzuyor böyle o tarz da olur, kolsuz da olur. Erkeğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sporda giyilecek tişört önerilerinizi yapar mısınız? Araştırdım ama düzgün bir şey bulamadım. Dri-fit deniyor herhalde giyince dar oluyor ama sündürünce uzuyor böyle o tarz da olur, kolsuz da olur. Erkeğim.

Bunun gibi mi istiyorsunuz.

Eğer gerçekten ciddi bir sporcuysanız spordayken spor atleti giyilir.
Hocam dışardan kötü gözükür diye giymiyorum onu ya. Bir de rahat olamam atletle.

Bunun gibi mi istiyorsunuz.
Evet.

Bunu düşündüm ama XL kalmış sadece o da bana çok büyük olur.

Spor atletliyse giyerim ben normal atlet dediniz sandım. Öneriniz var mı?

Ben bunu aldım biraz der seviyorum ben memnun kaldım ama sen isteğine göre daha genişde tercih edebilirsin.

Ben bunu aldım biraz der seviyorum ben memnun kaldım ama sen isteğine göre daha genişde tercih edebilirsin.

Tamamdır hocam eyvallah çok teşekkürler.

Selamun aleyküm hocam hayırlı günler. Önereceğiniz yazısız sade renk bir şey var mı? Küçük logolardan bir şey olamzda üstünde yazı olmayan bir şey önerebilir misiniz rica etsem?

Tamamdır hocam. Bir site buldum erkek kısmından alteti seçtim bana göre şeyler var burada. Herkese ilgisi için teşlekkürler. Eğer bakmak isterseniz diye site bırakıyorum. Güvenilir mi bilmiyorum ama güvenilir duruyor:

Son düzenleme:
Tamamdır hocam eyvallah çok teşekkürler.

Selamun aleyküm hocam hayırlı günler. Önereceğiniz yazısız sade renk bir şey var mı? Küçük logolardan bir şey olamzda üstünde yazı olmayan bir şey önerebilir misiniz rica etsem?

Tamamdır hocam. Bir site buldum erkek kısmından alteti seçtim bana göre şeyler var burada. Herkese ilgisi için teşlekkürler. Eğer bakmak isterseniz diye site bırakıyorum. Güvenilir mi bilmiyorum ama güvenilir duruyor:
Şahan Yağcı hocamızın fotoğraflarını gördüm muhtemelen güvenilir kendisi bu piyasada nam yapmış bir hocamızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı