"Spotify application ıs not responding" hatası

yigit_turk18

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kendi Çapında Oyuncu
Merhaba, Spotify'ı 3 seneden daha uzun süredir lisanslı olarak kullanıyorum. Bir iki aydır ne olduysa Spotify çöküyor ve kapatınca da "Spotify application ıs not responding." hatası veriyor hiç kullanamıyorum. Görev Yöneticisi'nden kapatıyorum tekrar açıyorum sorun çözülüyor ama her seferinde bu işlem yapmak hoş olmuyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Yeniden yüklemeyi denediniz mi temiz kurulum?

Yakın tarihte bilgisayara format attım, dedim sıkıntı çözüldü yine başladı sıkıntı anlam veremedim. Başka bir uygulama ile mi çakışıyor acaba diye düşünüyorum ama klasik uygulamalar var hep öyle spesifik bir uygulama yok bilgisayarda.

Yakın tarihte bilgisayara format attım, dedim sıkıntı çözüldü yine başladı sıkıntı anlam veremedim. Başka bir uygulama ile mi çakışıyor acaba diye düşünüyorum ama klasik uygulamalar var hep öyle spesifik bir uygulama yok bilgisayarda.

Son zamanlarda sisteminizde RAM ekleme ya da HDD SSD ekleme değiştirme gibi bir şey yaptınız mı?

Windows+R yapıp çalıştıra %appdata% yazıp enterlayın. Orada Spotify dosyası olacak. Ona sağ tıklayıp silin. Sonra Herkes için müzik. şu linkten tekrar indirir misiniz?
Silmeden önce görev yöneticisinden spotify ı komple kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı