Spotify bağlantı sorunu

Quantum9

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşletme Yönetimi
Son zamanlarda Spotify bağlantı sorunu nüksetmiş durumda. İşin garip tarafı, telefon ve laptop ta bağlantı yok hatası verirken, TV'den girince ( webOS ) sorunsuz çalışıyor uygulama.
Diğer bir gariplik ise beğenilen şarkılara ulaşamıyorum zaten, oynat butonuna basıyorum son kalan şarkıyı oynatmaya başlıyor sadece bitene kadar şarkı değiştiremiyorum. Sabredip 1.5 saati geçik süre bekledim, bakalım tüm şarkıları oynatacak mı her şarkı bitiminde diye. Ve sonuç hepsini sıra ile sorunsuz oynatıyor.
Çözümü varsa veya bir yolunu bulup düzelte bilen varsa yorum yaparsa sevinirim. Paramız ile rezil oluyoruz, şaka gibi.

Son zamanlarda Spotify bağlantı sorunu nüksetmiş durumda. İşin garip tarafı, telefon ve laptop ta bağlantı yok hatası verirken, TV'den girince ( webOS ) sorunsuz çalışıyor uygulama.
Diğer bir gariplik ise beğenilen şarkılara ulaşamıyorum zaten, oynat butonuna basıyorum son kalan şarkıyı oynatmaya başlıyor sadece bitene kadar şarkı değiştiremiyorum. Sabredip 1.5 saati geçik süre bekledim, bakalım tüm şarkıları oynatacak mı her şarkı bitiminde diye. Ve sonuç hepsini sıra ile sorunsuz oynatıyor.
Çözümü varsa veya bir yolunu bulup düzelte bilen varsa yorum yaparsa sevinirim. Paramız ile rezil oluyoruz, şaka gibi.
Hocam sorununuzu, desteğe iletin. Gerçekten çok güzel iletişim kurmuşlardı benimle. Spotify bu konuda çok iyidir.

Spotify'a gece mail attım, sabah geri dönüş gelmişti. Mailde şu bilgileri istiyorlardı:
Platformunuz ve işletim sisteminiz (işletim sistemi sürümü / numarası dahil), ör. Mac Sierra 10.12, Windows 7, iPhone 6S, Android 7.0 vb. Çalıştırdığınız Spotify sürümü (bunu uygulamanın ayarlarında Spotify Hakkında altında bulabilirsiniz). Bu WiFi üzerinden mi oluyor? 3G / 4G? Her ikisi de? Cihazınızda ne kadar depolama alanınız kaldı? Herhangi bir önbellek temizleme veya görev sonlandırma uygulaması kullanıyor musunuz? Cihazınızda harici bir SD kart var mı? Sorunun olabildiğince fazla ayrıntıyla tam açıklaması. Bu sorunu ne zamandır yaşıyorsun. Sorun, Spotify'ı kullandığınız diğer cihazlarda görülüyor mu?

Neler olduğuna dair herhangi bir ekran görüntüsü eklemek mümkünse, bu da harika olur.
Sonra Spotify'a girdiğimde sorun çözülmüştü. Bir daha sorunla karşılaşırsam buraya yazarım.

Spotify'a gece mail attım, sabah geri dönüş gelmişti. Mailde şu bilgileri istiyorlardı:
Platformunuz ve işletim sisteminiz (işletim sistemi sürümü / numarası dahil), ör. Mac Sierra 10.12, Windows 7, iPhone 6S, Android 7.0 vb. Çalıştırdığınız Spotify sürümü (bunu uygulamanın ayarlarında Spotify Hakkında altında bulabilirsiniz). Bu Wi-Fi üzerinden mi oluyor? 3G / 4G? Her ikisi de? Cihazınızda ne kadar depolama alanınız kaldı? Herhangi bir önbellek temizleme veya görev sonlandırma uygulaması kullanıyor musunuz? Cihazınızda harici bir SD kart var mı? Sorunun olabildiğince fazla ayrıntıyla tam açıklaması. Bu sorunu ne zamandır yaşıyorsun. Sorun, Spotify'ı kullandığınız diğer cihazlarda görülüyor mu?

Neler olduğuna dair herhangi bir ekran görüntüsü eklemek mümkünse, bu da harika olur.
Sonra Spotify'a girdiğimde sorun çözülmüştü. Bir daha sorunla karşılaşırsam buraya yazarım.

Ben CCleaner kullanmıştım kayıt defteri sıkıntısı oluş olabilir silip tekrar kuracağım Spotify'ı durumdan size haber vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı