Spotify çalma listeme şarkı ekliyor

xAlChak

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar ,Spotify benim kendi playlistimdeki şarkıyı sırayla çalmak yerine playlistime yeni şarkılar ekliyor ve onları çalıyor. Eklediği şarkıları kaldırıyorum tekrar ekliyor. Ayarlardan otomatik geçişi kapadım halen yapıyor. Çözümü bilen var mı?

Arkadaşlar selamlar ,Spotify benim kendi playlistimdeki şarkıyı sırayla çalmak yerine playlistime yeni şarkılar ekliyor ve onları çalıyor. Eklediği şarkıları kaldırıyorum tekrar ekliyor. Ayarlardan otomatik geçişi kapadım halen yapıyor. Çözümü bilen var mı?
Çalma listeni herkese ortak yapmışsan başkaları müzik ekleyebilir ona da bir bak.

Arkadaşlar selamlar, Spotify benim kendi playlistimdeki şarkıyı sırayla çalmak yerine playlistime yeni şarkılar ekliyor ve onları çalıyor. Eklediği şarkıları kaldırıyorum tekrar ekliyor. Ayarlardan otomatik geçişi kapadım halen yapıyor. Çözümü bilen var mı?

Premium olmadığın içindir.

Tuhaf bende hiç olmadı ve premium kullanmıyorum. Ortak kullandığınız biri yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı