Spotify çevrimdışı gösteriyor

ElmorsS

Hectopat
Dün aynı şekilde şu hatayı vermişti. Silip yüklemiştim, düzelmişti. Şimdi tekrar geldi.

1617719627375.png

Bu sıralar bana da oluyor, oturumu kapatıyorum tekrar hesabımı giriyorum eğer hesabımı girerken uzun süre bekletirse bekliyorum en sonunda bir hata veriyor, o hatayı verdiği zaman Spotify'ı kapatıp tekrar açıyorum ve tekrar hesabımı giriyorum düzeliyor.

Malwarebytes'den Spotify engelini kaldırman lazım. Spotify sunucu isteğini engelliyor büyük ihtimalle. Daha önceden Malwarebytes kullanmadığım için tam olarak nereden hangi sekmeden kaldırman gerekiyor bilmiyorum.

Norton'da genelde sağ altta bu program/link/istek engellendi diye bildirim veriyor o bildirime tıklayıp "Allow" basıyorum ve engeli kaldırmış oluyorum veya Güvenlik Geçmişi kısmı var oradan ilgili programı bulup "engeli kaldır" diyorum. Malwarebytes kurcala o kısmı bulursun.
Var ise dene.

Bazen bende yaşıyorum açıp kapattığımda düzeliyor olmazsa güvenlik duvarından geçişine izin verebilirsin ya da Antivirüs programını devre dışı bırakıp girmeyi deneyebilirsin belki işe yarayabilir.

Geri
Yukarı