Çözüldü Spotify Gmail'im degisti

• Konuyu başlatan revv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 422
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

revv

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün benden izinsiz Spotify Gmail'im degisti, karti falan sildim yeni hesaba gecmeek icin ancak aklima nasıl hesaba eristikleri geldi, herhangi bir crack vb. kurmadim ayrica Kaspersky Plus var zaten. Sadece gpedit icin bir kod girdim batten.
Kod:
@Echo off.
Pushd "%~DP0"

Dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientExtensions-Package~3*.mum >List.txt
Dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientTools-Package~3*.mum >>List.txt

For /f %%i in ('findstr /i. List.txt 2^>nul') do DISM /online /norestart /add-package:"%SystemRoot%\servicing\Packages\%%i"
Pause.

@Dutchman
Hocam siz yine icimi rahatlatirsiniz :)

Çözüm
SessionID olayı var şu anda gündemde, ben Google gibi dev firmaların bu denli etkileneceğini düşünmezdim fakat bundan kaynaklı olabilir. Attığınız kodda da gpedit için bir parametre kurulumu var bunda bir sorun göremedim.
SessionID olayı var şu anda gündemde, ben Google gibi dev firmaların bu denli etkileneceğini düşünmezdim fakat bundan kaynaklı olabilir. Attığınız kodda da gpedit için bir parametre kurulumu var bunda bir sorun göremedim.

Çözüm
Sessionıd olayı var şu anda gündemde, ben Google gibi dev firmaların bu denli etkileneceğini düşünmezdim fakat bundan kaynaklı olabilir. Attığınız kodda da gpedit için bir parametre kurulumu var bunda bir sorun göremedim.

Kurtardim hesabi hocam, Kaspersky'dan falan da tarama yaptim sorun cikmadi zaten. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilmediğim için sormak istiyorum, bu tam olarak nedir ? Nasıl korunuruz veya önlem alırız ?
"Oturumum açık kalsın" tikini kaldırmak yeterli şimdilik. Uncookie tarzı bir eklenti de işe yarar. Temelde çerezlerin sızdırılmasıyla meydana geliyor bu, tabii şu anda çakışan tokenler var ortada ki bu sizden kaynaklı değil buna bir şey yapamıyorsunuz ne yazık ki.

Geri
Yukarı