Spotify "günaydın, tünaydın, iyi geceler" mesajları altında yazan şarkıları silme

gta5oyuncusu

Centipat
Daha fazla  
Spotify masaüstü ve mobil uygulamasında ana sayfa ekranında sabahları "günaydın" akşamları "iyi geceler" yazıyor ve en son dinlenen şarkılar gösteriliyor. Gözükmesini istemediğim bir şarkı orada gözüküyor ve yakında çalınanlar listesini temizlesem de kalkmıyor. Oradaki şarkıları silmenin ya da o bölümü kapatmanın bir yolu var mıdır?

Not: Mobil uygulamalar bölümünde sormuş olsam da hem mobil hem de masaüstü uygulaması için sordum. Sadece masaüstünden yapılan bir yolu var ise söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify masaüstü ve mobil uygulamasında ana sayfa ekranında sabahları "günaydın" akşamları "iyi geceler" yazıyor ve en son dinlenen şarkılar gösteriliyor. Gözükmesini istemediğim bir şarkı orada gözüküyor ve yakında çalınanlar listesini temizlesem de kalkmıyor. Oradaki şarkıları silmenin ya da o bölümü kapatmanın bir yolu var mıdır?

Not: Mobil uygulamalar bölümünde sormuş olsam da hem mobil hem de masaüstü uygulaması için sordum. Sadece masaüstünden yapılan bir yolu var ise söyleyin.
Orası son oynattığınız albüm ve çalma listelerini gösteriyor diye biliyorum.
2-3 Oradakilerden farklı çalma listesine girip saniyelik de olsa müzikler oynatırsanız kaybolacaktır.
Fakat direkt silmenin yolu sanırım yok.

Spotify masaüstü ve mobil uygulamasında ana sayfa ekranında sabahları "günaydın" akşamları "iyi geceler" yazıyor ve en son dinlenen şarkılar gösteriliyor. Gözükmesini istemediğim bir şarkı orada gözüküyor ve yakında çalınanlar listesini temizlesemde kalkmıyor. Oradaki şarkıları silmenin ya da o bölümü kapatmanın bir yolu var mıdır?

Zaten günaydın ve iyi geceler diyen tek Spotify var bırak o kalsın...

Geri
Yukarı