Çözüldü Spotify güvenlik duvarı engelliyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan Özen

Hectopat
Spotify hesap açmaya çalışıyorum ama güvenlik duvarı engelliyor diye bir sorun çıkıyor. Windows 10 kullanıyorum. Windows'un kendi güvenlik duvarından izin verdim. Kaspersky antivürüs kullanıyorum, ondan da izin verdim; sildim, yükledim gene aynı hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    67,2 KB · Görüntüleme: 333
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
bende bu hatayı alıyordum şu an tam hatırlamıyorum ama host adlı bir dosyanın içinde spotify ile iligli yazan herşeyi sildiğimde düzelmişti ama host dosyasının konumunu şu an hatırlamıyorum internetten bakarsan bulabilirsin
Herhangi bir VPN yazılımı kullanıyor musunuz? Spotify hesabınızın ülke konumu nerede bulunuyor?
Eğer proxy ayarını düzeltmek istiyorsanız aşağıdaki görsel anlatıma tıklayabilirsiniz.
Ayarlar.png
Proxy.png
Eğer işe yaramazsa Spotify'ı kaldırıp yeniden kurabilirsin.

Son düzenleme:
İnternetten bakarsan bulabilirsin.
Galiba aşağıdaki yöntemden bahsediyorsunuz.

Spotify Web Player'a sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyor musunuz?
evet
Herhangi bir VPN yazılımı kullanıyor musunuz? Spotify hesabınızın ülke konumu nerede bulunuyor?
Eğer proxy ayarını düzeltmek istiyorsanız aşağıdaki görsel anlatıma tıklayabilirsiniz.
Eğer işe yaramazsa Spotify'ı kaldırıp yeniden kurabilirsin.
denedim dediğiniz yöntemleri ama olmuyor
bende bu hatayı alıyordum şu an tam hatırlamıyorum ama host adlı bir dosyanın içinde spotify ile iligli yazan herşeyi sildiğimde düzelmişti ama host dosyasının konumunu şu an hatırlamıyorum internetten bakarsan bulabilirsin
teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı