Spotify hesabının çalındığı nasıl anlaşılır?

ShortyX

Decapat
Daha fazla  
Premium bir Spotify hesabım var. Hesabımda ikide bir web tarafından Rusça değişik şarkılar çalıyor. Ben değiştikçe inadına şarkıyı değişiyor adam bana kafa tutuyor yani. Şifreyi değiştim hala aynı şey oluyor. Ne yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium bir Spotify hesabım var. Hesabımda ikide bir web tarafından Rusça değişik şarkılar çalıyor. Ben değiştikçe inadına şarkıyı değişiyor adam bana kafa tutuyor yani. Şifreyi değiştim hala aynı şey oluyor. Ne yapılmalı?
Benim yedek bir premium olmayan hesabım vardı, sürekli değişik playlistler ekleniyordu hesaba brezilya listeleri falan. Mailime de sürekli bildirim geliyordu hesaba giriş yapıldı, şifre değiştirildi vs. Son olarak kullanmayacağım için hiç kullanmadığım bir e-postama taşıdım. Şifreyi ne kadar değiştirirsem değiştireyim tekrar o listeler oluşuyordu. Bence tavsiyem üyeliğinizi iptal edin temiz bir mail üstüne üyelik alın.

Benim yedek bir Premium olmayan hesabım vardı, sürekli değişik playlistler ekleniyordu hesaba Brezilya listeleri falan. Mailime de sürekli bildirim geliyordu hesaba giriş yapıldı, şifre değiştirildi vs. son olarak kullanmayacağım için hiç kullanmadığım bir e-postama taşıdım. Şifreyi ne kadar değiştirirsem değiştireyim tekrar o listeler oluşuyordu. Bence tavsiyem üyeliğinizi iptal edin temiz bir mail üstüne üyelik alın.

Bildirim falan yok Chrome webden değişiyor şarkı ikide bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı