Spotify kullanıcı adı saçma sapan bir şey oldu

PenaX57

Hectopat
Merhaba. Spotify kullanıcı adım saçma sapan bir şey oldu. Hesabım facebooka bağlı. Ancak bu gün o saçma şey gözükmeye başladı. Bundan önceki hesabımın adı öyle oldu diye Spotify hesabımı sildim güvenlik endişesiyle. Bu genel bir şey mi yoksa sadece bana mı oluyor? Hesabım tehlikede mi? (Örnek kullanıcı adı : "hkg4136nkd6134n7sghkg64")

Merhaba. Spotify kullanıcı adım saçma sapan bir şey oldu. Hesabım facebooka bağlı. Ancak bu gün o saçma şey gözükmeye başladı. Bundan önceki hesabımın adı öyle oldu diye Spotify hesabımı sildim güvenlik endişesiyle. Bu genel bir şey mi yoksa sadece bana mı oluyor? Hesabım tehlikede mi? (örnek kullanıcı adı: "hKG4136NKD6134N7Sghkg64")

Aynısı bana da oldu, ben de tam bununla alaklı konu açacaktım.

Güvenlik sıkıntısı yok aslında Spotify otomatik olarak yapıyor onu. Girişinizi normal bir şekilde devam ettirebiliyorsunuz e-posta adresinizle.
70D02E63-F2C3-46E5-B175-2A43797CF685.jpeg

Spotify Desteğe de aynı sorun hakkında soru sorulmuş. Otomatik oluşturulmuş kullanıcı adları kullanılabiliyor.

Bilgisayarda bulamadım ama telefondan kullanıcı adı değiştirilebiliyor.

Merhaba. Spotify kullanıcı adım saçma sapan bir şey oldu. Hesabım facebooka bağlı. Ancak bu gün o saçma şey gözükmeye başladı. Bundan önceki hesabımın adı öyle oldu diye Spotify hesabımı sildim güvenlik endişesiyle. Bu genel bir şey mi yoksa sadece bana mı oluyor? Hesabım tehlikede mi? (örnek kullanıcı adı: "hKG4136NKD6134N7Sghkg64")

Hocam bende de dün öyleydi düzeliyor bir süre sonra.

İnternetiniz aniden kesildiyse, veya Spotify herhangi bir sebepten ötürü kendini kapattıysa kullanıcı adınızın o şekilde olması normal, bir süre sonra düzeliyor. Düzelmez ise hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapın, sorununuz muhtemelen düzelir.

Son düzenleme:
Bende de şu an aynı durum söz konusu. Adım kendi ismimdi ama bir anda tıpkı belirttiğiniz gibi bir random halini aldı. Güvenlik sorunu veya bir problem olduğunu düşündüm ama sorun yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı