Spotify Müzikleri Başka Hesaba Aktarma

enesenol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Spotify yeni kampanya başlatmış daha önce premium kullanmayan hesaplara ilk üç ay 1 Tl ücret alıyorlarmış sadece.

Bende yeni hesap kurup üç aylık kampanyayı başlattım.
Ama ilk hesabımdaki sadece çalma listestelerine ulaşabiliyorum.
Sorun da bu işte, şarkıları nasıl atabilirim acaba ?

Arkadaşlar Spotify yeni kampanya başlatmış daha önce premium kullanmayan hesaplara ilk üç ay 1 Tl ücret alıyorlarmış sadece.

Bende yeni hesap kurup üç aylık kampanyayı başlattım.
Ama ilk hesabımdaki sadece çalma listestelerine ulaşabiliyorum.
Sorun da bu işte, şarkıları nasıl atabilirim acaba ?
Şarkılara gelip bir tanesini seçip ctrl+a yapın ve hepsi seçilsin, daha sonra bir tanesine sağ tık yaparak yeni çalma listesi yapın. Zaten o playliste onların hepsi gelmiş olacaktır. Diğer hesaptanda o çalma listesini takip edin veyahut o çalma listesini ctrl+a yaparak seçin tümünü yine daha sonra ctrl+c yapın ve şarkılara gelio ctrl+v yapın :).

Şarkılara gelip bir tanesini seçip ctrl+a yapın ve hepsi seçilsin, daha sonra bir tanesine sağ tık yaparak yeni çalma listesi yapın. Zaten o playliste onların hepsi gelmiş olacaktır. Diğer hesaptanda o çalma listesini takip edin veyahut o çalma listesini ctrl+a yaparak seçin tümünü yine daha sonra ctrl+c yapın ve şarkılara gelio ctrl+v yapın :).
Teşekkür ederim. Aynen öyle yaptım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı