Spotify nedir? ne işe yarar?

Spotify'dan müzik dinlemek istiyorsan üye olmak zorundasın, ister facebook ile bağlan, istersen de kendin kullanıcı adı belirleyerek üye olabilirsin. Free sürümünde var olan çalma listelerinden sadece karışık olarak dinleme özelliğiyle dinleyebilirsin. Premium da ise, 10 tl vererek var olan çalma listelerinden istediğin şarkıya tıklayarak dinleyebilirsin veya kendi çalma listeni oluşturup sevdiğin şarkıları o çalma listelerine ekleyip dinleyebilirsin. Çevrimdışı çalma özelliğide premium da var, bu özellikle de çalma listelerindeki şarkıları indirip internetinin olmadığı zamanlarda bu şarkıları dinleyebilirsin. Premium özellik için her ay 10 tl vermen lazım bence gayet iyi bir ücret olduğundan yaklaşık 1.5 senedir ara vermeden her ay ödeyip kullanıyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Ücretsiz olarak yalnızca bir süre kullanabilirsin, mecbur bırakıyor zaten satın almaya.
Ben gibi aylık 10TL verip sahip olabilirsin, gerçekten çok iyi bir uygulama ve platform.

Kredi kartınızı girerseniz 1 ay ücretsiz üyelik veriyor. Eğer iptal etmezseniz 1. ay sonrası karttan ücretini çekiyor. Deezer ve Spotify'ı birlikte kullanıyorum; Yeterli oluyor ikisi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı