Spotify onaylama bağlantısından uyarı geldi

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Arkadaşlar hesap açmıştım. Onaylama linki geldi tıkladım ve uBlock Origin uyarı verdi giremedim siteye. İçime sıkıntı oldu acaba link sıkıntılı mı? VirusTotal'de tarattım sıkıntı yok dedi. Endişelenmeli miyim?

Dalga geçecek arkadaşlar uzak dursun. Okb hastasıyım kafama takıldı.

Arkadaşlar hesap açmıştım. Onaylama linki geldi tıkladım ve uBlock Origin uyarı verdi giremedim siteye. İçime sıkıntı oldu acaba link sıkıntılı mı? VirusTotal'de tarattım sıkıntı yok dedi. Endişelenmeli miyim?

Dalga geçecek arkadaşlar uzak dursun. Okb hastasıyım kafama takıldı.
Vpn kullanarak girmeyi denesen? Tabii içini rahat ettirmek için söylüyorum kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum o linkten, bu kadar dikkat de iyi değil yaa. 🙂

Telaşlanacak bir şey yok, normalde vermez uyarı, uBlockOrigin ne demişti o uyarıda size? İlginç.
ss.png

wl.spotify.com bağlantısı, Sendgrid adlı pazarlama ve işlem hizmetlerine yönlendiriyor gibi görünüyor. Bu bağlantı şüpheli görünse de, aslında değil. Email Marketing ile ilgili bir bağlantı. Bu yüzden uBlockOrigin bunu şüpheli olarak algılamış.

wl.spotify.com bağlantısı, sendgrid adlı pazarlama ve işlem hizmetlerine yönlendiriyor gibi görünüyor. Bu bağlantı şüpheli görünse de, aslında değil. Email marketing ile ilgili bir bağlantı. Bu yüzden uBlock Origin bunu şüpheli olarak algılamış.

Sağ olun kapatıp siteye girdim. Onayladınız için teşekkürler dedi sanırım endişelenecek bir durum yok.
wl.spotify.com bağlantısı, Sendgrid adlı pazarlama ve işlem hizmetlerine yönlendiriyor gibi görünüyor. Bu bağlantı şüpheli görünse de, aslında değil. Email Marketing ile ilgili bir bağlantı. Bu yüzden uBlock Origin bunu şüpheli olarak algılamış.

Hocam yeni Gmail açmaya gerek var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı