Çözüldü Spotify para alamadığında ceza keser mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar, kartta 20 TL varken 3 ay ücretsiz Spotify hesabı aldım Premium ve kartta 20 TL vardı, kesmedi. Premium'a vereceğimi unuttum ve parayı harcadım. Ben şimdi ne yapacağım? 2.03.2022'de ücret kesilecek diyor. Teklif 2.03.2022'de sona erecek diyor. Bu bana ceza keser mi, karta falan?

Çözüm
Ödeme aracı müsait değilse aboneliğiniz için ücreti çekmeyi dener fakat başarısız olduğu için birkaç gün içerisinde aboneliğinizi iptal eder ve siz de ücretsiz sürüme dönersiniz. Cezası olmaz.

Ödeme aracı müsait ise iptal etmediğiniz sürece abonelik aylık olarak ücreti karşılığında yenilenir ve cezası olmaz.
Ödeme aracı müsait değilse aboneliğiniz için ücreti çekmeyi dener fakat başarısız olduğu için birkaç gün içerisinde aboneliğinizi iptal eder ve siz de ücretsiz sürüme dönersiniz. Cezası olmaz.

Ödeme aracı müsait ise iptal etmediğiniz sürece abonelik aylık olarak ücreti karşılığında yenilenir ve cezası olmaz.

Çözüm
Hayır karta para yatırdığında çeker parayı.

Hayır. Kartınızdan para çekmeyi dener ücret tahsil edemediğinde birkaç gün içinde Free sürüme geçersiniz.

Hesabınızda para varsa ve siz aboneliği iptal etmezsiniz parayı çeker. Eğer hesabınızda para yoksa parayı çekemez ve aboneliği kendi iptal eder. Bir ceza kesmez yani.

Tamam, teşekkürler herkese. İçim rahatladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı