Spotify playlist fotoğrafını indirme

Prexy

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana bu playlist'in fotoğrafını atabilecek var mı?

Selam. İleride tekrar böyle bir isteğin olursa kendin hızlıca halledebil diye ufak bir tavsiye vereyim, tarayıcı üzerinden istediğin resmi indirebilmek için o sayfada iken F12 tuşuna basarak kırmızı halka içine aldığım butona tıklayıp resme/fotoğrafa tıklarsan sağda gördüğün gibi link çıkacaktır. Her zaman çalışmaz ama çoğunlukla çalışır. Bazen resimler bu yöntem ile indirilmesin diye şeffaf katman atıyorlar, onu da resme/fotoğrafa tıkladığında sağda linkinin çıkmaması yüzünden anlarsın. "delete" tuşuna basıp şeffaf katmanı silerek, tekrar resme/fotoğrafa o gösterdiğim buton ile tıklarsan bu sefer linke ulaşma şansın artar. İyi forumlar.
1658923486460.png

Balık tutmayı öğretmek adına bir minik tavsiye de ben vereyim o zaman.

Spotify tarafından yapılan çalma listelerinin kapağı çok yüksek ihtimalle en üstteki şarkının sanatçısından alınıyor. Bu durumda HXVRMXN mesela. Bunu internette aratıp görsellerden bulabilirsiniz. İkinci linki atarken böyle yapmıştım ben.

Kralllsıınn🖤

Selam. İleride tekrar böyle bir isteğin olursa kendin hızlıca halledebil diye ufak bir tavsiye vereyim, tarayıcı üzerinden istediğin resmi indirebilmek için o sayfada iken F12 tuşuna basarak kırmızı halka içine aldığım butona tıklayıp resme/fotoğrafa tıklarsan sağda gördüğün gibi link çıkacaktır. Her zaman çalışmaz ama çoğunlukla çalışır. Bazen resimler bu yöntem ile indirilmesin diye şeffaf katman atıyorlar, onu da resme/fotoğrafa tıkladığında sağda linkinin çıkmaması yüzünden anlarsın. "delete" tuşuna basıp şeffaf katmanı silerek, tekrar resme/fotoğrafa o gösterdiğim buton ile tıklarsan bu sefer linke ulaşma şansın artar. İyi forumlar.Eki Görüntüle 1465433
Adamsınnn🖤

Balık tutmayı öğretmek adına bir minik tavsiye de ben vereyim o zaman.

Spotify tarafından yapılan çalma listelerinin kapağı çok yüksek ihtimalle en üstteki şarkının sanatçısından alınıyor. Bu durumda HXVRMXN mesela. Bunu internette aratıp görsellerden bulabilirsiniz. İkinci linki atarken böyle yapmıştım ben.

Geri
Yukarı