Spotify Premium 3 ay ücretsiz!

Bu aralar listeleri sarmıyor diye YouTube Premium'a geçtim ve daha memnunum Spotify'a göre. Önceden ses kalitesi daha iyi diye Spotify'a geçmiştim. Şimdi de ücretsiz konusu çıkıyor karşıma. :D Neyse geçti artık. :D

Spotify'in sürekli değişen Premium deneme süresi şu an 3 ay ve ücretsiz.
Adresi üzerinden kayıt olarak yararlanabilirsiniz. Ufak bir deneme bakiyesi çekebilir, sonrasında geri yatacaktır.

Aylardır mevcut öğrenci kullanıcısı olarak bize de bir şeyler verseniz artık🤷‍♀️

Hocam ben de VakıfBank bankomat kart var. Şimdi ben onun ile sürekli alıp iptal ederek 3 ay kullanabilir miyim?

3 ay deneme sürümünü kullandım, 5.aya kadar para kesmedi(abonelik iptalde edilmedi). Sonra karta para yüklemem ile ilk ayın parasını çekti. Sonra iptal ettik. Yine denk geldi, yine 3 ay bedava aldım. En iyi müzik uygulaması bence :D.

4 yıldır kullanıyorum. Bir bizlere kampanya yapmadılar. Bu sene öğrencilik paketim bitiyor. Bittiği zaman 15 liraya kullanır mıyım emin değilim. Apple music yavaştan göz kırpmıyor değil.

Sanal kart oluşturup denemeyi başlatıyorum ama umarım yaptığımın herhangi bir zararı yoktur.🤨

Geri
Yukarı