Spotify Premium denemesi ücret ödemeden iptal edilebilir mi?

Moolong

Kilopat
E peki ben sürekli böyle yapsam, ücretsiz abonelik gelse, kartı girsem, Premium alsam sonra karttan çekemediğinde gene iptal eder. Bu şekilde bir şey yapsam yer miyim ceza?

Son düzenleyen: Moderatör:
E peki ben sürekli böyle yapsam, ücretsiz abonelik gelse, kartı girsem, Premium alsam sonra karttan çekemediğinde gene iptal eder. Bu şekilde bir şey yapsam yer miyim ceza?

Belli bir süre sonra iptal ediyor. Ben 3 ay deneme almıştım Samsung cihazlar özel ödemedim 4 aydan sonra iptal ettiler yani bir şey olmuyor :)
Yani ben bu hesaptan ücretsiz Premium alabilirim sürekli?
Bir kere ücretsiz premium alabilirsiniz.

Yani ben bu hesaptan ücretsiz Premium alabilirim sürekli?

Hayır alamazsınız her hesaptan bir kere ücretsiz alma hakkınız var diye biliyorum.

Bildiğim kadarıyla yeni katılanlara 1 ay ücretsiz. Her seferinde yeni hesap açıp farklı bir kart bilgisi(sanal kartta olur) girerseniz olur.

Geri
Yukarı