Spotify Premium gerçekten almaya değer mi?

İlk çıktığı zamandan beri aile paketini kullanıyorum. Hiç pişman olmadım gerçekten çok güzel bir uygulama. Telefonun hafızası yüksek olduğu için şarkıları çevrimdışı en yüksek kalitede indirdim. Tavsiye ederim.

Telefonda sadece yüklü yolda giderken arabadan açıyorum. Genelde bilgisayarla vakit geçirdiğim için bilgisayara indirme sıkıntı olmayacaktır.

Ayrıca 6 yıldır Spotify Premium mu kullanıyorsunuz?

Para vermeye gerek yok ki bir yerden mp3 indirici bulup indir para vermek yerine.

Telefonda sadece yüklü yolda giderken arabadan açıyorum. Genelde bilgisayarla vakit geçirdiğim için bilgisayara indirme sıkıntı olmayacaktır.

Ayrıca 6 yıldır Spotify Premium mu kullanıyorsunuz?
Evet.

Spotify'ın sevdiğim bir diğer özelliği cihazlar arasında bulunan bağlantısı. Mesela şu an telefonu Sony hoparlöre bağladım. Şarkıyı bilgisayardan değişiyorum :D

Hoparlör biraz eski ve uzak kalıyor.

Dosya Ekleri

• asdasd.JPG
    asdasd.JPG
    120,6 KB · Görüntüleme: 52
Ses kalitesinde muazzam fark oluyor diyenler YouTube'den 128 KBPS müzik dinleyen insanlar.

Şarkı yelpazesi çok geniş olmasa da TIDAL Hi-Fi veya iyi bir ses kartın+kulaklığın varsa TIDAL Masters öneririm. Hi-Res müzik sunuyor ve kalite Spotify'a göre çok daha iyi.

En iyi kes kalitesi için "Tidal" kullanmanızı tavsiye ederim.
Ayrıca eğer profesyonel bir ses kartına sahipseniz direk ses kartına bağlanıyor ve Anakartınızdaki ucuz yongalar yerine yüksek kaliteli DA/ AD çevriciler ile müzik dinliyorsunuz.

Geri
Yukarı