Spotify Premium'u öğrenciye çevirme

fatih.blg1

Hectopat
Herkese iyi günler ben şu an lise öğrencisiyim normal Spotify Premium kullanıyordum ama bu sene üniversiteye geçeceğim ve aynı hesaptan öğrenci indiriminden yararlanabilir miyim yoksa yeni bir hesap mı açmam lazım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler ben şu an lise öğrencisiyim normal Spotify Premium kullanıyordum ama bu sene üniversiteye geçeceğim ve aynı hesaptan öğrenci indiriminden yararlanabilir miyim yoksa yeni bir hesap mı açmam lazım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Öğrenci kimlik kartı vb şeyler istiyor bilginiz olsun.

E-devlet'ten öğrenci belgesi PDF dosyasını SheerID üzerinden yüklüyorsun. Spotify.com'dan Premium sekmesine gelip yapabilirsin. Ama ben Youtube Premium'a bakmanı öneririm. 2 yıllık Spotify Premium üyesiyim, başa sarıyor artık, insanların dinlediğini dinlemeye zorluyor gibi. Her şarkı ve Cover, Akustik versiyonları falan bulamıyorum bazı şarkıların fakat Youtube Music buna müsaade ediyor. Ayrıca reklamsız video ve arka planda oynatma gibi özellikler de cabası. Onun da öğrenci indirimi var. Ona da bir bak derim.

Hesabını değiştirmene gerek yok. Aynı hesaptan öğrenciye geçirebiliyorsun.
Teşekkür ederim 😊
Geçebilirsiniz ama kayıt olduktan sonra, üniversite ile ilgili net bilgiler istiyor, şu an geçemezsiniz.
Biliyorum zaten o kısmı önemli olan öğrenci kısmına geçiş yapabilmemdi teşekkür ederim☺
Öğrenci kimlik kartı vb şeyler istiyor bilginiz olsun.
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı