Spotify rootsuz çalışmıyor

364809

Kilopat
Makaleler
1
Android 7.0 flyme 6 sürümü mevcut cihaz Meizu m6t.
Rootsuz bir şekilde müzikleri oynatmıyor, beğenilen şarkılar kısmı bomboş gözüküyor.
Sistemin kendi rootunu aktif ettiğim zaman Spotify sıkıntısız çalışıyor.
Rootlu bir şekilde kullanmak istemiyorum. Nasıl halledebilirim?

Spotify'ı Play Store'dan mı indirdin?
Başka bir kaynaktan mı?

Play Store dışından indirdiysen sorunun bundan kaynaklanıyordur. Mevcut Spotify'ı silip Play Store'dan indirmelisin:

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
APK uzantılı dosya biçiminde herhangi bir yerden indirip kurduysanız eğer silin ve telefonu sıfırlayın. Google Play Store üzerinden yüklemeyi deneyin.

Artı -1 Eksi
Spotify'ı Play Store'dan mı indirdin?
Başka bir kaynaktan mı?

Play Store dışından indirdiysen sorunun bundan kaynaklanıyordur. Mevcut Spotify'ı silip Play Store'dan indirmelisin:

Google Play'den indirdim.

APK uzantılı dosya biçiminde herhangi bir yerden indirip kurduysanız eğer silin ve telefonu sıfırlayın. Google Play Store üzerinden yüklemeyi deneyin.

APK değil.

Google Play'den indirdim.

Spotify Flyme OS ile düzgün çalışmıyor olabilir. Sorun ilk günden beri varsa yapacak bir şey yok gibi. Onun dışında bazı çözüm önerileri:
  • Spotify'ı kaldırın. Ardından dosya yöneticisinde Spotify'dan kalan kalıntı dosyaları bulup silin. Ve Spotify'ı yeniden indirin.
  • Root'u cihazdan kaldırıp Flyme'ı rom atarak yeniden kurun. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız rom atma rehberlerine internetten bakabilirsiniz.
Ancak hiçbiri olmazsa başka platformlara yönelmenizi öneririm. Spotify'da kalmak zorunda değilsiniz :)

Spotify flyme OS ile düzgün çalışmıyor olabilir. Sorun ilk günden beri varsa yapacak bir şey yok gibi. Onun dışında bazı çözüm önerileri:
  • Spotify'ı kaldırın. Ardından dosya yöneticisinde Spotify'dan kalan kalıntı dosyaları bulup silin. Ve Spotify'ı yeniden indirin.
  • Root'u cihazdan kaldırıp Flyme'ı ROM atarak yeniden kurun. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ROM atma rehberlerine internetten bakabilirsiniz.

Flyme 7 getirseler belki düzelir Çin sürümünde beta 7 mevcut ama Çin sürümü olduğu için kurulmuyor. İlk yöntemi çok denedim teşekkür ederim. Diğer yöntemide denemiştim sağolun. Sanırım root atıp kullanmaktan başka yapabilecek pek bir şey yok diğer türlü verileri aktarıp başka uygulamaya geçmek, parama yazık olur.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Flyme 7 getirseler belki düzelir Çin sürümünde beta 7 mevcut ama Çin sürümü olduğu için kurulmuyor. İlk yöntemi çok denedim teşekkür ederim. Diğer yöntemide denemiştim sağolun. Sanırım root atıp kullanmaktan başka yapabilecek pek bir şey yok diğer türlü verileri aktarıp başka uygulamaya geçmek, parama yazık olur.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Yeni sürüm beklemek mantıklı, evet.
Başka bir şey aklıma gelmiyor, kusura bakmayın.
Rica ederim❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı