Spotify şarkı 5-10 saniye çalıp duruyor

Ahaksvn

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Ben Spotify premiuma sahip değilim ancak bilgisayardan müzik açtığımda tamamı çalıyor ama mobilden açınca müziğin belli bir kısmı çalıp duruyor. Premium olmamasıyla mı alakalı?

Arkadaşlar merhabalar. Ben Spotify premiuma sahip değilim ancak bilgisayardan müzik açtığımda tamamı çalıyor ama mobilden açınca müziğin belli bir kısmı çalıp duruyor. Premium olmamasıyla mı alakalı?
1)İnternet olabilir bilgisayarın internet hızı daha yüksek olur ama telofonun internet hızı daha düşük olabilir.
2)Güncelleme alması gerekiyo olabilir uygulamanın.
3)Cihazla alakalıda olabilir kalitesi kötüyse.

Hayır Premium olmazsanız şarkılarınızı istediğiniz kadar atlayamıyorsunuz ve playlistlerde aralara rastgele şarkılar ekleniyor diye biliyorum.
5-10 saniyede bir durması telefonunuzla alakalı bir durum diye düşünüyorum. Güncellemesi falan olabilir mi acaba?

Öğrenci iseniz yapacağınız adımlar basit hocam.

Papara hesabı açın, doğrulayın. İçine 10 lira atın.
Spotify öğrenci paketini satın alın, ödeme yöntemi olarak Papara'yı seçin.

Hem ilk ayın ücretsiz, hem 9 liranın 4,5 lirasını papara karşılıyor. Bu sayede yüklediğin 10 lira ile 3 ay premium kullanırsınız. 10 liranız da yoksa İlyas "𝕹𝖆𝖎𝖑𝖊𝖉 𝕴𝖙" Darıcı / 24#9045 çekinmeden Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

Premium olmadığı için. Ben de ilk kez kullanmaya başlayacağım zaman premium almadan bakmıştım, aralardan belli bir kesit dinletiyor sadece, tüm şarkıyı dinletmiyor. Bir problem yok yani.
Öğrenci iseniz yapacağınız adımlar basit hocam.

Papara hesabı açın, doğrulayın. İçine 10 lira atın.
Spotify öğrenci paketini satın alın, ödeme yöntemi olarak Papara'yı seçin.

Hem ilk ayın ücretsiz, hem 9 liranın 4,5 lirasını papara karşılıyor. Bu sayede yüklediğin 10 lira ile 3 ay premium kullanırsınız. 10 liranız da yoksa İlyas "𝕹𝖆𝖎𝖑𝖊𝖉 𝕴𝖙" Darıcı / 24#9045 çekinmeden Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
Arkadaşın dediği gibi, Papara ile ödemenizin yarısını alabilirsiniz. Çok daha uygun bir fiyata kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı