Spotify şarkı geçtikten sonra başka playlist açıyor

PenguenAdam

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Spotify'da bir çalma listesinden şarkı dinlerken FN ve end tuşlarına basıp bir sonraki şarkıya geçtiğim zaman başka bir playlist açılıyor. Uzun zaman önce bunu yine yaşamıştım fakat geçip gitmişti.

1642535528872.png

Playlist’e basıp sıraya ekle dedikten sonra böyle oldu. Sebebini açıkçası gerçekten öğrenmek istiyorum.

İyi akşamlar.

Spotify'da bir çalma listesinden şarkı dinlerken FN ve end tuşlarına basıp bir sonraki şarkıya geçtiğim zaman başka bir playlist açılıyor. Uzun zaman önce bunu yine yaşamıştım fakat geçip gitmişti.

Eki Görüntüle 1274376

Playlist'e basıp sıraya ekle dedikten sonra böyle oldu. Sebebini açıkçası gerçekten öğrenmek istiyorum.

İyi akşamlar.

Merhaba bu sorunu bende Deezer uygulamasında yaşıyorum Premium aldıktan sonra dediğin sorun olmuyor büyük ihtimal çalma listesi belirliyorum 2,3 şarkı atladıktan sonra çalma listesinde olmayan bir şarkı geliyor sende Premium var mı acaba?
Pek yardımcı olamadım ama.

Bende ikisinde de premium yok. Ayrıca ikisini de uzun süre kullandım. Spotify'da ki mantık olabilir belki dinlediğin tarza yönelik şarkılar açıyordur. Spotify'da çalma listesi genellikle bittikten sonra bu olay olur ama Deezer'da pek hatırlamıyorum.

Pek yardımcı olamadım ama.
Estağfurullah sıkıntı değil.

Bende ikisinde de Premium yok. Ayrıca ikisini de uzun süre kullandım. Spotify'daki mantık olabilir belki dinlediğin tarza yönelik şarkılar açıyordur. Spotify'da çalma listesi genellikle bittikten sonra bu olay olur ama Deezer'da pek hatırlamıyorum.

Estağfurullah sıkıntı değil.

Çapraz yöne giden oklar varsa üstüne basıp kapat sadece döngü kalacak şekilde bende başka konudan öğrendim.
1621007309541.png

Çapraz yöne giden oklar varsa üstüne basıp kapat sadece döngü kalacak şekilde bende başka konudan öğrendim.Eki Görüntüle 1274387
Sol taraftaki çalma listesindeki şarkılar için geçerli. Eğer onu açarsan çalma listesinden başka bir şarkı geliyor sıraya göre değil.
Olayı çözdüm.
Spotify_mNqtDYTRrN.png

Yeşil boyalı yere basıp:

1642624799605.png

Sırayı temizle deyin. Başka bir çalma listesindeyken başka bir çalma listesini sıraya eklediğinizde oluyormuş. Ben yanlışlıkla 2 çalma listesini de eklemişim :D.

Son düzenleme:
Sol taraftaki çalma listesindeki şarkılar için geçerli. Eğer onu açarsan çalma listesinden başka bir şarkı geliyor sıraya göre değil.
Olayı çözdüm. Eki Görüntüle 1275503

Yeşil boyalı yere basıp:

Eki Görüntüle 1275504
Sırayı temizle deyin. Başka bir çalma listesindeyken başka bir çalma listesini sıraya eklediğinizde oluyormuş. Ben yanlışlıkla 2 çalma listesini de eklemişim :D.
valla bende tam bilmiyordum bilgilendirdiniz teşekkürler

Geri
Yukarı