Spotify şarkı önerisi

Müzik zevklerimiz neredeyse aynı diyebilirim. 😂.Bildiğin benim liste olmuş bu. Önerilerin için sağ ol hocam aldım içinden 1-2 tane.

Tam kick boks antrenmanları sırası ve sonrasında dinlenecek müzikler hocam. Tavsiye için teşekkür ederim.
Kesinlikle, zaten onun için hazırlanmış bir playlist.

Bonus

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Spotify listelerimdeki tüm şarkıları artık neredeyse ezbere biliyorum. İnternettede düzgün müzik bulamadım, siz de dinlediğiniz müzikleri buraya paylaşırsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Genelde sadece phonk dinleyen biri olarak şarkı önermek yerine listemi bırakıyorum istediğini al dinle (takip)

Genelde sadece phonk dinleyen biri olarak şarkı önermek yerine listemi bırakıyorum istediğini al dinle (takip)

Önerin için sağ ol hocam çoğunu halihazırda bildiğim dinlediğim şeyler. Birkaç tanesini aldım yine de. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı