Spotify ses açıp kısma kısayolu

Pavyon

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyundayken Alt Tab yapmak istemiyorum müziğin sesini açtığımda veya azalttığımda sistemdeki seslerde artıyor azalıyor. Bunu sadece Spotify için yapmak istiyorum ama klavyeden kısayolunu nasıl yapabilirim? Fotoğrafta işaretlediğim rulodan ses açıp kapatıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20231103_155410.jpg
    IMG_20231103_155410.jpg
    203,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
ile spotify hotkey scripti eklenerek modifiye ediliyordu. Scriptin spotify api kullanması için premium kullanıcı olması gerekiyormuş o yüzden ben denememiştim. İsterseniz bir bakın.

Son düzenleme:
Klavyenin yazılımı yoksa o rulo ile sadece Spotify sesiyle oynayamazsınız diye düşünüyorum.
Klavyem Logitech, uygulaması mevcut ama nasıl yaparım bir fikrim yok.

ile spotify hotkey scripti eklenerek modifiye ediliyordu. Scriptin spotify api kullanması için premium kullanıcı olması gerekiyormuş o yüzden ben denememiştim. İsterseniz bir bakın.
İlginiz teşekkürler ama bende Premium kullanmıyorum.

Son düzenleme:
Klavyem Logitech, uygulaması mevcut ama nasıl yaparım bir fikrim yok.

İlginiz teşekkürler ama bende Premium kullanmıyorum.
Toastify uygulamasıyla denedim şimdi oluyor. Multimedya tuşlarıyla sadece spotify sesini arttırıp azaltabiliyorum. Fakat O sırada sistem ses düzeyi neredeyse ancak oraya kadar çıkıyor ses. Ayrıca o sesi de yükseltmek için mevcut multimedya tuşlarını çalışmayacak. Onu da özelleştirmek isterseniz gösterdiğim yerden "Ctrl" kutucuğunu işaretleyip kaydederseniz spotify sesini sadece Ctrl+volume up tuş kombinasyonuyla arttırabilir diğer tüm sesleri sadece volume up tuşuyla arttırabilirsiniz.

toastify.gif

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı