Spotify silinen playlist için ne yapılabilir?

İşletim sistemi
Android
Arkadaşlar selam. Ben kız arkadaşımla aynı Spotify hesabını kullanıyordum ve hesap kızın adına parayı falan filan hep o ödüyordu. Biz ayrıldık ve kız direkt benim kullandığım playlisti silmiş. Playlist telefonumda yüklüydü ancak bulamıyorum çok fazla şarkı vardı. Kurtarmak için ne yapabilirim?

Arkadaşlar selam. Ben kız arkadaşımla aynı Spotify hesabını kullanıyordum ve hesap kızın adına parayı falan filan hep o ödüyordu. Biz ayrıldık ve kız direkt benim kullandığım playlisti silmiş. Playlist telefonumda yüklüydü ancak bulamıyorum çok fazla şarkı vardı. Kurtarmak için ne yapabilirim?

Spotify destekle iletişime geçin yardımcı oluyolar.

İnternet sitesi üzerinden hesap bilgileri cart curt olan yerde silinen playlist'ler geri getirilebiliyor fakat sadece hesabın sahibi erişebilir. Rica edip, listeyi geri yüklemesini sağlayabilirsiniz. Oradan da kopyalarsınız isterse tekrar siler kendisi.

Eğer ki farklı hesap kullanıyorsan şuan da geri alma şansın yok. Silinen hesaba erişim varsa üstte ki arkadaşın attığı linkten gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı