Çözüldü Spotify siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berk Günaydın

Hectopat
Evet, konumuza gelelim Spotify dün çalışıyordu sıkıntısız bir şekilde bugün ne olduysa çalışmıyor görseldeki gibi. Sol üst'de masaüstü küçük bir şekilde görünüyor. Çözemedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıs.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 2.108
Çözüm
Merhaba spotify kısayoluna sağ tıklayıp hedef bölümündeki yazıları silip şunları yapıştırın sorun çözülmüştür

%APPDATA%\Spotify\spotify.exe --disable-accelerated-video --disable-accelerated-plugins --disable-accelerated-overflow-scroll --disable-accelerated-layers --disable-accelerated-fixed-root-background --disable-accelerated-compositing --disable-accelerated-2d-canvas
Bende aynı sorunu anlıyorum ve siyah ekranda bekliyor hesabımvar ve boşuk tuşuna basarak şarkı dineniyor ama görüntü yok

Merhaba spotify kısayoluna sağ tıklayıp hedef bölümündeki yazıları silip şunları yapıştırın sorun çözülmüştür

%APPDATA%\Spotify\spotify.exe --disable-accelerated-video --disable-accelerated-plugins --disable-accelerated-overflow-scroll --disable-accelerated-layers --disable-accelerated-fixed-root-background --disable-accelerated-compositing --disable-accelerated-2d-canvas

Çözüm

%Appdata% konumunda Spotify dosyası yok.

Eğer işletim sisteminiz Windows 10 ise dediğim yöntemi yapın eğer değilse "--disable-accelerated-video --disable-accelerated-plugins --disable-accelerated-overflow-scroll --disable-accelerated-layers --disable-accelerated-fixed-root-background --disable-accelerated-compositing --disable-accelerated-2D-canvas" başlatma seçeneklerini hedefin en sağına yapıştırın bu çalışmazsa da yapabileceğim bir şey yok çünkü elimde Windows'un diğer sürümleri yok deneyemem üzgünüm.

Oldu teşekkürler.

Tekrar aynı hatayı verdi Spotify. Bu konumdaki yazılar derken neyi kastettiniz?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…