Spotify siyah ekran oluyor

Maegrad

Hectopat
Daha fazla  
1-2 haftadır bilgisayarı açmıyorum. Açtıktan sonra Spotify'ım böyle kaldı. Öncelerden böyle oluyordu yine ama düzeliyordu. Bir çözümde "Spotify kısayoluna sağ tıklayıp hedef bölümündeki yazıları silip bir kod yapıştırmamı" söylüyordu. Ama Microsoft Store'un Spotify'ını kullandığım için öyle bir şey yapamıyorum. Masaüstünde kısayol yok. Nasıl yaparız?

1640886603032.png

1-2 haftadır bilgisayarı açmıyorum. Açtıktan sonra Spotify'ım böyle kaldı. Öncelerden böyle oluyordu yine ama düzeliyordu. Bir çözümde "Spotify kısayoluna sağ tıklayıp hedef bölümündeki yazıları silip bir kod yapıştırmamı" söylüyordu. Ama Microsoft Store'un Spotify'ını kullandığım için öyle bir şey yapamıyorum. Masaüstünde kısayol yok. Nasıl yaparız?

Eki Görüntüle 1256211
Muhtemelen internet bağlanıtınızla alakalı, bende de onedrive açılıp yüksek boyutlu dosya yüklemeye çalışıyordu ve Discord aynen böyle oluyordu. Ama size silip yüklemenizi öneririm.

Ben den böyle bir sorun yaşadığımda Microsoft Store üzerinden kullandığımı silip kendi sitesinden indirip kurdum. Böyle bir sorun olmuyor artık. Ama başka çözümü varsa arkadaşlar yardımcı olur. Son çözümünüz bu olsun.

Aşağıdaki kısayoldan şarkı açmayı deneyin büyük ihtimal ekran geliektir bende de aynısıı oldu.

Dosya Ekleri

• 1662806153802.png
    1662806153802.png
    70,9 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı