Spotify ücretsiz versiyonda sınırsız atlama hakkı var

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba ben Spotify'i uzun zamandır ücretsiz versiyonunu kullanıyorum son günlerde istediğim kadar şarkı atlayabiliyorum ve playlistten istediğim şarkıyı seçip açabiliyorum. Ayarlardan baktım ücretsiz versiyon yazıyor. Bu bug mu ve neden böyle? Yardımcı olabilir misiniz?

Bundan niye şikayetcisin anlamadım boş ver kullan bak dalgana. Bir bug veya hata varsa onların sorunudur.

Gene de benim suçum olsun istemiyorum birden böyle bir şey olunca süpheleniyor insan.

Bilgisayardaki Spotify uygulamasında böyle olması lazım zaten, normal. Telefonda böyleyse bir anormallik var ama.
Aynı hesabı hem bilgisayarda hem de telefonda kullanıyorum ondan olanilir mi acaba?
Ama şuan bilgisayar açık değil.

Merhaba ben Spotify'i uzun zamandır ücretsiz versiyonunu kullanıyorum son günlerde istediğim kadar şarkı atlayabiliyorum ve playlistten istediğim şarkıyı seçip açabiliyorum. Ayarlardan baktım ücretsiz versiyon yazıyor. Bu bug mu ve neden böyle? Yardımcı olabilir misiniz?
Profilime tıklayınca bir sorun oluştu tekrar dene diyor.

Aynısı kuzenimin başına gelmişti. Spotify bazı premium özelliklerini kısa süreliğine tüm kullanıcılara açmıştı. En azından onun uygulamasında böyleydi. Sanırım sizde de şuan böyle. Kısa süreliğine böyle birşey var olabilir.

Geri
Yukarı