Spotify için ücretsiz distributor önerisi

%85 derken kullanım için yine belli bir miktar ödüyoruz yani? Ben baktım yanlış hatırlamıyorsam yaz ayında, %100 ücretsiz değildi.
Şarkıyı yüklemek ücretsiz fakat telif hakkının %85'i size ait.

Dosya Ekleri

• routenote.png
    routenote.png
    61,2 KB · Görüntüleme: 57
Şarkıyı yüklemek ücretsiz fakat telif hakkının %85'i size ait.
Sorun değil ya isterse sıfır olsun, yaptığım cover'lar boşa gitmesin istiyorum, bakayım olursa geri dönüş yaparım teşekkürler.

@Retoucher
20240226_005354.jpg

Ne yapmam lazım? Ablüm adı ve parça başlıkları aynı, ya da ben yanlış yere yazdım.

Son düzenleme:
Sorun değil ya isterse sıfır olsun, yaptığım cover'lar boşa gitmesin istiyorum, bakayım olursa geri dönüş yaparım teşekkürler.

@Retoucher Eki Görüntüle 2126569

Ne yapmam lazım? Ablüm adı ve parça başlıkları aynı, ya da ben yanlış yere yazdım.

Şuraya bir bakın.

Şuraya bir bakın.

Çok teşekkürler, peki hani sanatçı ekle kısmı vardı ya, benim Spotify sanatçı hesabım yoktu create a new artist dedim kendi Spotify hesabımı girdim şimdi şarkı oraya mı yüklenecek kendi mi hesap açacak?

Çok teşekkürler, peki hani sanatçı ekle kısmı vardı ya, benim Spotify sanatçı hesabım yoktu create a new artist dedim kendi Spotify hesabımı girdim şimdi şarkı oraya mı yüklenecek kendi mi hesap açacak?
Kendi hesabınız üzerinden (aynı maille) artist hesabı açması lazım diye hatırlıyorum. Uzun zaman oldu detaylar aklımda kalmamış.

Buradan giriş yapabiliyor musunuz şuan ?

Yeni konular

Geri
Yukarı