Spotify üyeliğine zam geldi

Spotify'da olmayan müzikler için, YouTube Music daha bir avantaj sağlıyor.

Artık Spotify'ı bırakıp YouTube Music üyeliğine geçtim. Her geçen gün daha fazla zam geliyor. Şaşırmıyorum artık, normal gelmeye başladı bu zamlar.

En kaliteli ses verimi Apple Music'te oluyor.

Spotify bir de yüksek ses kalitesi (sanırım Hi-Fi) için supremium adında daha pahalı bir üyelik getirecekmiş. Zaten çağlar öncesinden kalma ses kalitesinde yayınlıyorlar şarkıları üstüne kaliteli dinlemek için daha pahalı üyelik gelecekmiş.

Spotify bir de yüksek ses kalitesi (sanırım Hi-Fi) için supremium adında daha pahalı bir üyelik getirecekmiş. Zaten çağlar öncesinden kalma ses kalitesinde yayınlıyorlar şarkıları üstüne kaliteli dinlemek için daha pahalı üyelik gelecekmiş.
Hi-Fi Müzik için yüksek ücret ödeyeceğime telefonuma FLAC formatında güncel müzikleri yükleyip 24 Bit 44 KHz tadında müziklerimle yoluma devam ediyorum. 😁

Hi-Fi müzik için yüksek ücret ödeyeceğime telefonuma FLAC formatında güncel müzikleri yükleyip 24 bit 44 KHz tadında müziklerimle yoluma devam ediyorum. 😁

Hi-Fi mıydı emin değilim aklımda öyle kalmış ama günümüz standartlarına yakın bir kalite için işte. Şu anda Spotify müzikleri çok kalitesiz.

Hi-Fi mıydı emin değilim aklımda öyle kalmış ama günümüz standartlarına yakın bir kalite için işte. Şu anda Spotify müzikleri çok kalitesiz.
Doğrudur, Hi-Fi. Şuan cihazlarda en yüksek AAC formatında Premium kullanıcılara 320 kbit/s, Free kullanıcılara 160 kbit/s ses kalitesi sunuyormuş.

Şimdi YouTube Music indirdim denemek için ve direkt denemek için 2 haftalık premium verdi 🤠. Ödeme bilgileri girmeden 2 haftalık premium kullanma olayı güzel oldu şu anda Spotify ve YouTube Music ses kalitesini karşılaştırıyorum ve bariz bir şekilde YT Music'teki sesler çok daha detaylı, çok daha akıcı ve dinlemesi çok daha keyifli. Normalde o kadar rahatsız etmez ama üst üste dinleyince cidden Spotify'ın ses kalitesi rahatsız edici seviyede kötü ve cızırtılı.

Arayuz ve kesfet olayini en iyi yapan uygulama. Bende hem YT Premimum hem Spotify var bazen YT Music arayuzunde gezerken kafayi yiyecek gibi oluyorum. Spotify cok daha anlasilir. Apple Music'in arayuzu les olmasa onu kullacagim ses kalitesi sebebiyle ama o da 2000'lerde kalma web sitesi tasarimi kivaminda maalesef ozellikle de macOS versiyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı