Spotify üyeliğine zam geldi

Sadece arada bakıyorum merak edince onun dışında kullanmıyorum ve özellikle ses kalitesi rahatsız edici.

Mesele ses kalitesi işte. Spotify kalite konusunda çok geride.

Neyle dinliyorsunuz bilmiyorum ama Spotify'da bir kere bile cizirti duymadim ben. Elimde Anker Q30 ve Sony WF1000-XM4 var. En iyi kaliteyi Apple Music veriyor sonra Spotify diyebilirim. Ben de YT Music'e kiyasla daha kaliteli buluyorum. Deezer - Tidal vs. onlari bu kiyasa katmiyorum.

Neyle dinliyorsunuz bilmiyorum ama Spotify'da bir kere bile cizirti duymadim ben. Elimde Anker Q30 ve Sony WF1000-XM4 var. En iyi kaliteyi Apple Music veriyor sonra Spotify diyebilirim. Ben de YT Music'e kiyasla daha kaliteli buluyorum. Deezer - Tidal vs. onlari bu kiyasa katmiyorum.

Telefonun kendi hoparlörleri ve ekstra 1-2 kulaklıkla denedim ayrıca farklı türde müzikler açtım ve hepsinde YT Music'teki ses performansı çok daha detaylı ve akıcı geldi. Spotify üzerinden dinlerken arkada sesi gelmeyen vokaller bile duyulur haldeydi.

Zaten zar zor premium’a para yetiştiriyordum, şimdi hiç yetiştiremeyeceğim. Sırf öğrenci indirimi için (!) üniversite okuyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı