Spotify üyelik sonlanma sonrası inen şarkılar çalışmıyor

Aziz Petrus

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 ay önce Spotify uygulamasını indirip 3 ay 6 TL'lik ücretle kayıt oldum. 3 ay boyunca ödemesini yaptım fakat bu ay yapmadım. Lakin para verip indirdiğim şarkıları şu an kullanamıyorum. Yeni şarkıları indirmem durdurulsun ona diyeceğim bir şey yok ama para verip indirdiğim şarkılara neden ulaşamıyorum bilen var mı? Bir görsel bıraktım daha açıklayıcı olur. Eskiden böyle olunca indir butonuna tıklayıp tekrar kullanabiliyordum, ama şimdi açılmıyor.

Capture+_2018-03-27-10-19-30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme sadece Premium üyelikte oluyor. Üyeliğin sonlanmasından dolayı özelliği kullanamıyorsunuz ve indirdiklerinizi de dinleyemiyorsunuz.

Çok saçma bir sistem ben Premium üyeyim, şarkı dinlemek için aylık 13,99 lira para ödüyorum ve şarkılara sahip olamıyorum. Şöyle şarkıları telif haklarına para ödeyerek alıp indirebileceğimiz, sahip olabileceğimiz bir sistem olsa.

Eskiden ne güzel arabalarda kaset çalarlar vardı gidip orjinal kasedi alıp dinliyorsun aracında ne kadar güzel öyle değil mi ? Verdiğin her kaset parasında sanatçıya para gidiyor :) Şimdi ya korsancılar kazanıyor ya da Spotify gibi platformlar.

Çok şanssız hissediyorum kendimi. Kasetlerin içinde yazan şarkı sözlerini okuyan bir nesile ait olamadığım için. Bu arada aile aracımız Seat Cordoba, hala kaset okuyan bir teybi var :) Ice Cube,WC,NWA gibi sanatçı ve grupların kasetlerini bulsam alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı