Spotify ve Netflix Güvenilir mi?

Batuhan46

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığını en başta yanlış yazdığım için böyle saçma olacak. Yakın zamanda aklıma giren Spotify ve Netflix hakkında bazı sorularım var. Bu konuyu da benim gibi sorunları olan kişilere yardım etmesi için açtım. İlk olarak ödeme yöntemleri. Spotify ile ilgili kredi kartı bilgileri hakkında pek iyi şeyler duymadım. Habersiz para kesilmesi gibi vb. Bu yüzden pek güvenemiyorum.

İkincisi ise Netflix ödeme yöntemleri güvenilir olup olmaması? Onda da yine aynı şekilde kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından kullanılır mı? Görüp de cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konu başlığını en başta yanlış yazdığım için böyle saçma olacak. Yakın zamanda aklıma giren Spotify ve Netflix hakkında bazı sorularım var. Bu konuyu da benim gibi sorunları olan kişilere yardım etmesi için açtım. İlk olarak ödeme yöntemleri. Spotify ile ilgili kredi kartı bilgileri hakkında pek iyi şeyler duymadım. Habersiz para kesilmesi gibi vb. Bu yüzden pek güvenemiyorum.

İkincisi ise Netflix ödeme yöntemleri güvenilir olup olmaması? Onda da yine aynı şekilde kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından kullanılır mı? Görüp de cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Biz aile kullanıyoduk ilk ay ücretsiz olay kalkmış kartta para olmadığı halde garip şeyler oluyor. 1 ayda 20tl ödemek zorunda kaldık. Ama genel olarak güvenebilrsiniz güvenmiyorsanız. İninal kullanıp alabilirsiniz. Hem otomatik kesintiye uğramazsınız kartınızda para olmadığından. oto. kesintiye uğramazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı