Spotify ve Netflix Kullanırken Bağlantı Problemi

dbarisayan

Decapat
Yer
Kırşehir, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Sadece Netflix ve Spotify uygulamalarında denk geldiğim bir internet sıkıntısı yaşıyorum. Spotify'da şarkı değiştirirken Netflix'de ise dizi izlerken sık sık bağlantı koptu hatası alıyorum. Sebebi ve çözümü nedir? Aynı sıkıntıları yaşadığımda sıfırdan kurulum yaptım driverları tekrar kurdum ancak bir çözümü olmadı.

Sadece Netflix ve Spotify uygulamalarında denk geldiğim bir internet sıkıntısı yaşıyorum. Spotify'da şarkı değiştirirken Netflix'de ise dizi izlerken sık sık bağlantı koptu hatası alıyorum. Sebebi ve çözümü nedir? Aynı sıkıntıları yaşadığımda sıfırdan kurulum yaptım driverları tekrar kurdum ancak bir çözümü olmadı.
Link'te bulunan bağlantıdan bir hız testi yapar mısınız ? Jitter değeriniz yüksek ise takılma yaşayabilirsiniz. Daha önce sizin probleminizi ben de yaşıyordum.

Buradaki gibi bir sonuç almaktayım. Önceden kullandığım laptopta böyle sıkıntılar olmuyordu ancak yeni topladığım sistemde bu sorunu yaşamaktayım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7 KB · Görüntüleme: 29
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı