Çözüldü Spotify Windows 7'de yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüleceğini sanmıyorum, Web Player kullanabilirsin. Çünkü Google Chrome bile artık Windows 7 kullanan sistemlere güncelleme getirmeyecek diye biliyorum, ne kadar doğru bilmiyorum.

Çözüleceğini sanmıyorum, web Player kullanabilirsin. Çünkü Google Chrome bile artık Windows 7 kullanan sistemlere güncelleme getirmeyecek diye biliyorum, ne kadar doğru bilmiyorum.

Anladım gecen sene kac kere sildim yükledim böyle bir şey dememişti. Web Player kullanırken YT'de ders çalışırken web Player oto. Olarak duruyor çözemiyorum da ikisi aynı anda çalısmıyor.

Anladım gecen sene kac kere sildim yükledim böyle bir şey dememişti. Web Player kullanırken YT'de ders çalışırken web Player oto. Olarak duruyor çözemiyorum da ikisi aynı anda çalısmıyor.

Nasıl duruyor? Normalde öyle yapmamalı. İsterseniz şöyle yapabilirsiniz web Player için; tarayıcınızdan yeni pencere açın, oradan Spotify'ı açın ve bir yeni pencere daha açıp işlerinizi orada yapın. Belki çözüm olur.

Windows 7 mi kaldi dostum oldu olacak nokia 6600 da kullan😂

Yeni konular

Geri
Yukarı