Spotify yerel dosyalardaki müzikler silinmiyor

yigitcakir8

Decapat
Daha fazla  
Merhalar. Spotify kullanıyorum. Bazen olmayan şarkıları veya mix'leri internetten .mp3 olarak indiriyorum ama bazen sitelere bağlı olarak şarkıların ismi farklı oluyor ve bende değiştiriyorum. Değiştirdiğimde ise eski isimli dosyayla yeni isimli 2 dosya oluyor ve kötü duruyor. Bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır?
Fotoğrafta da göründüğü gibi "Ralli - Feel" eski isimli dosya ve tıkladığımda bu dosya bu cihazda kullanılamaz diyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221231_181840.jpg
    IMG_20221231_181840.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 106
Yerel dosyaları göster ayarını kapatıp açmayı deneyin. Olmazsa kapatıp uygulama ön belleğini temizlemeyi deneyin. Daha sonrasında tekrar açın. Eğer yine olmuyorsa veri temizlemesi de yapabilirsiniz. Ama indirilen müzikler silinecektir.

Yerel dosyaları göster ayarını kapatıp açmayı deneyin. Olmazsa kapatıp uygulama ön belleğini temizlemeyi deneyin. Daha sonrasında tekrar açın. Eğer yine olmuyorsa veri temizlemesi de yapabilirsiniz. Ama indirilen müzikler silinecektir.

Hepsini yaptım ancak hala aynı :/

Şimdi aklıma geldi. Bu dosyaları bilgisayara aktarıp, özelliklerinden ayrıntılarını temizleyin. Bazı müzik dosyaları albüm ismi, adı vb. içeriyor.

Screenshot_1.png

Geri
Yukarı