Spotify zenginleştir seçeneği yok

burakxwme

Hectopat
Merhaba,

Spotify ilk kullanmaya başladığımda zenginleştir seçeneği aşırı kolaylık sağlıyordu yeni şarkıları kolayca ekleyebiliyordum. Bir anda zenginleştir seçeneği kayboldu ve sadece bilgisayarda mevcut. Tekrar nasıl telefonda açabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba,

Spotify ilk kullanmaya başladığımda zenginleştir seçeneği aşırı kolaylık sağlıyordu yeni şarkıları kolayca ekleyebiliyordum. Bir anda zenginleştir seçeneği kayboldu ve sadece bilgisayarda mevcut. Tekrar nasıl telefonda açabilirim yardımcı olabilecek var mı?
Herhangi bir ayar ile oynadın mı?

Şöyle bir yazı buldum, "Spotify, geçtiğimiz yıllarda tanıttığı “Zenginleştir” isimli özelliği de iyileştirdiğini duyurdu. Bu özelliğin artık “Akıllı Karışık Çal” olarak adlandırıldığı belirtildi. Beğenilen şarkılarda da kullanılabilecek yeni özelliğin, “Zenginleştir” butonunun çok daha gelişmiş bir hali olduğunu söyleyebiliriz."

Güncellemeyle adı değişmiş galiba.

Şöyle bir yazı buldum, "Spotify, geçtiğimiz yıllarda tanıttığı “zenginleştir” isimli özelliği de iyileştirdiğini duyurdu. Bu özelliğin artık “akıllı karışık çal” olarak adlandırıldığı belirtildi. Beğenilen şarkılarda da kullanılabilecek yeni özelliğin, “zenginleştir” butonunun çok daha gelişmiş bir hali olduğunu söyleyebiliriz."

Güncellemeyle adı değişmiş galiba.

Elinden geldiğince kötüleştirmeye uğraşıyorlar😪 çok teşekkür ederim bilgin için eski sürüm yükleyip güncellemeyi kapatacağım belki çözüm olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı